Warszawa - Wystawa Malarstwa Impresjonistów i Postimpresjonistów w 3D

Wystawy

12-09-2020 - 13-09-2020

10:00-17:00

Warszawa

Global Expo, Sala Południowa, 1 piętro

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://impresjonisci3d.pl/

Organizator: Grupa MTP

Dzieła impresjonistów wychodzą z ram w Global EXPO!

Zobacz na własne oczy Impresję, Wschód Słońca Moneta na falującej wodzie, daj się porwać w wir Gwieździstej Nocy Vincenta Van Gogha.

Załóż okulary 3D i wybierz się w niesamowitą podróż po świecie sztuki.

Zobacz wystawę, na której dzieła największych malarzy impresjonizmu i postimpresjonizmu zyskały jeszcze większą głębię i ekspresję. Światło razi swoim blaskiem przebijając się przez korony drzew, aż mrużymy oczy, słoneczników można dotknąć, a groźne burzowe chmury rozciągają się nad rozkołysanym morzem. Wszystko jest w nieustannym ruchu, mimo, że czasem to widok „martwej natury”. Na obrazach, tak dobrze wszystkim znanych, odkrywamy detale dalszego planu albo odnajdujemy elementy, na które do tej pory nie zwróciliśmy żadnej uwagi.

Jedyna tego typu, europejska wystawa

Blisko 60 dzieł najpopularniejszych impresjonistów i postimpresjonistów przetworzono do wersji 3D z użyciem technologii anaglif red-cyjan. Będzie można zobaczyć ożywione obrazy takich klasyków jak: Monet, Manet, Morisot, Degas, Cezanne, Renoir, Sisley, Whistler, Gauguin, czy Vincent Van Gogh.


W związku z wytycznymi GIS wszyscy zwiedzający są proszeni o wypełnienie ankiety epidemiologicznej online. 
 
Dokładamy wszelkich starań, by wydarzenie było 100% bezpieczne dla naszych zwiedzających, zachowując wszelkie normy i zalecenia sanitarne.
 
Kupując bilet online zobowiązuję się do przestrzegania REGULAMINU.
 

Wstęp na wystawę w grupach.
Godzina wstępu podana na bilecie jest orientacyjna. Prosimy o przybycie 15 minut wcześniej.
Zwiedzanie rozpoczyna się z przewodnikiem, który przedstawia na przykładzie kilku pierwszych obrazów w jaki sposób należy je oglądać w technice 3D, by w pełni dostrzec głębię i walory tej wystawy. Dalsze zwiedzanie jest już indywidualne.

Czas zwiedzania całej wystawy to minimum 45-60 minut.