Widowisko "Orzeł i Krzyż - Wielkie Zwycięstwa"

Zobacz największe widowisko plenerowe w Polsce!

 

ZMIANA TERMINU WIDOWISKA

Wydarzenia

27-06-2020 - 18-07-2020

21:30

Murowana Goślina

Park Dzieje, ul. Chabrowa

Wybierz bilet

Organizator: Stowarzyszenie Dzieje

ZMIANA TERMINU WIDOWISKA

Drodzy Widzowie,

Zgodnie z obowiązującymi decyzjami administracyjnymi dotyczącymi imprez masowych, jesteśmy zmuszeni do tego, aby dostosować się do wymagań podyktowanych odpowiednimi rozporządzeniami związanymi z walką z pandemią COVID-19, a tym samym przenieść datę wystawienia widowisk, które miały odbyć się w dniach 21 czerwca do 18 lipca 2020 r.

Kupione przez Was bilety zachowują ważność na widowisko, które odbędzie się w nowej dacie w jednym z 5 terminów: 28, 29 sierpnia oraz 3, 4, 5 września. 

Uwaga! Zmianie ulega również godzina rozpoczęcia spektaklu. Widowisko rozpozcznie się o godzinie 20:30.

..........................................................................

Zobacz największe nocne show o historii Polski!

Orzeł i Krzyż to spektakularna opowieść o losach Polski i Polaków od legend i założenia Państwa Polskiego przez tryumfy husarii, Potop Szwedzki, aż po odzyskanie niepodległości i Solidarność. Zasiądź na trybunie, gdzie w ciągu 1,5 godziny przeżyjesz niezapomnianą historię, odgrywaną na terenie wielkości 44.000 m2 przez niemal 400 aktorów wcielających się w ponad 1500 postaci . Poruszająca muzyka, spektakularne efekty specjalne, mappingi na wodzie i gra światłem. Już 45 000 osób obejrzało widowiska w Murowanej Goślinie.

W tym roku opowiemy Wielkie Zwycięstwa! Zobaczysz, charakterystyczne momenty wielkiego zwycięstwa pod Grunwaldem. Z zapartym tchem staniesz się świadkiem szarży husarskiej pod Wiedniem. Przeniesiemy się także w sam środek Bitwy Warszawskiej 1920, gdzie zalew czerwonoarmistów zostanie brawurowo rozbity przez manewr oskrzydlający wojsk Piłsudskiego. Jednak nie zdradzamy wszystkich tajemnic, oglądajcie uważnie. Przygotowujemy nowe elementy scenografii oraz zjawiskowe efekty specjalne z wykorzystaniem wody i światła!

Musisz to zobaczyć!

 

To też może Cię zainteresować