Spektakl - Wiesz, że wiem

Przezabawna komedia teatralna w Lublinie!

Spektakle

17-10-2021

17:00 / 20:00

Lublin

Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1

Wybierz bilet

Organizator: Adria-Art

Spektakl na którym nie powstrzymasz się od śmiechu

Zastanawialiście się kiedyś, co sądzą o was przyjaciele? Wydaje się wam, że możecie sobie wszystko powiedzieć? Myślicie, że nie macie przed sobą nic do ukrycia?Możecie się mocno rozczarować. Niestety, prawda bywa bolesna. Jednak nie ma co załamywać rąk. Zamiast ronić łzy, można zabawić się kosztem naszych – nie do końca serdecznych – przyjaciół. Oni się zaczerwienią, zestresują i spocą, a gdy już atmosfera będzie niebywale gorąca i emocje sięgną zenitu, to zapytacie ich: „Wiecie, że wiemy?”. Ich miny – bezcenne. To ryzykowna i niebezpieczna gra, ale warta swojej ceny. Jak to mówią – kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana! Zemsta może być naprawdę słodka.

Jak to się zakończy? Kup bilet i zobacz!

Przekonali się o tym Patrycja, Piotr, Alicja i Karol – bohaterowie spektaklu „Wiesz, że wiem”. Umówili się na wspólną kolację, na której miało być jak zawsze przy takich okazjach – miło i sympatycznie. Pech chciał, że przed spotkaniem przez przypadek jedni dowiedzieli się, co ci drudzy o nich naprawdę myślą. No i nie było ani miło, ani sympatycznie...

Znakomita komedia z plejadą polskich gwiazd (Leszek Lichota, Magdalena Stużyńska/Ilona Wrońska, Michał Czernecki/Przemysław Sadowski, Magdalena Lamparska/Anna Oberc) nie tylko bawi, ale też sporo mówi o relacjach międzyludzkich. No i przestrzega – lepiej być szczerym niż miłym, bo kłamstwo ma bardzo krótkie nogi.

Wyobraź sobie, że jesteś na ich miejscu – co za emocje! Zanim jednak to się stanie zobacz na żywo spektakl Wiesz, że wiem w Lublinie

---------------------------------------------

Przypominamy, że Spektakl "Wiesz, że wiem", zaplanowany na 19.02.2021 o godz. 17.00 i 20:00 w CSK w Lublinie, został ponownie przeniesiony – na 17.10.2021. Godziny pozostają bez zmian. Państwa bilety zachowują ważność. Miejsce wydarzenia pozostaje bez zmian.

To też może Cię zainteresować