Wodecki Twist 2020 - Koncert Galowy: URODZINY ZBIGNIEWA WODECKIEGO

Festiwal Wodecki Twist Festiwal, Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego i Good Taste Production zapraszają na muzyczną przygodę z repertuarem dla każdego!

KONCERT Z 7.06.2020 ZOSTAŁ PRZENIESIONY NA NOWY TERMIN, KTÓRY ZOSTANIE PODANY WKRÓTCE

Koncerty

07-06-2020

19:00

Kraków

TAURON Arena Kraków

Wybierz bilet

Organizator: Good Taste Production

KONCERT Z 7.06.2020 ZOSTAŁ PRZENIESIONY NA NOWY TERMIN, KTÓRY ZOSTANIE PODANY WKRÓTCE

Informujemy, że w związku z rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego, koncert Wodecki Twist 2020 zostaje przesunięty na późniejszy termin. O dokładnej dacie powiadomimy Was niebawem.

Bilety zakupione na wydarzenie, z gwarancją niezmienności ceny, będą obowiązywać podczas nowego terminu imprezy. Jeśli nowy termin Tobie nie odpowiada, możesz zrezygnować z udziału i skierować prośbę o zwrot opłaty za zakupiony bilet. W tym celu prosimy kierować się instrukcjami zawartymi w informacji przesłanej przez Tobilet.pl lub kontakt [email protected]

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Muzyczny świat w hołdzie Zbigniewowi Wodeckiemu!

Po ubiegłorocznej, niezwykle udanej drugiej edycji festiwalu, Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego zaprasza na kolejną jego odsłonę. Koncert Urodzinowy Zbigniewa Wodeckiego odbędzie się 7 czerwca w TAURON Arena Kraków.

Podczas gali wystąpią Kayah, Sebastian Karpiel-Bułecka, Daria Zawiałow, Ania Rusowicz, Mrozu, Renata Przemyk, Grażyna Brodzińska, Andrzej Lampert, Kasia Moś, Wojciech Waglewski, Natalia Kukulska, Dorota Miśkiewicz, Ralph Kaminski, Sonia Bohosiewicz, Grzegorz Turnau, Beata Rybotycka, Piotr Machalica, Jacek Wójcicki, Krzysztof Herdzin i Joanna Kulig. Bilety już w sprzedaży.

W programie koncertu „Dobrze, że jesteś” znajdą się najpiękniejsze duety i wielkie przeboje z ogromnego i różnorodnego repertuaru Zbigniewa Wodeckiego, a także muzyczne niespodzianki. Wszystko w nowej odsłonie i wspaniałych, przygotowanych specjalnie na to wydarzenie aranżacjach. Ideą koncertu jest spotkanie wykonawców nie tylko z muzyką patrona wydarzenia, ale i z nim samym, widowisko będzie oprawione wyjątkowymi materiałami archiwalnymi. Na ten koncert, a zarazem finał festiwalu, czekają fani artysty z całej Polski.

3 WODECKI TWIST to niecodzienny, muzyczny festiwal. Wydarzenie potrwa trzy dni i zgromadzi aż kilkuset wykonawców.

- „Jak w zeszłych latach, tak i w tym jubileuszowym roku, ważna jest różnorodność muzyczna i pokoleniowa. Przygotowujemy, jak co roku, szereg koncertów na najpiękniejszych krakowskich scenach. Usłyszymy niebanalne głosy należące do najpopularniejszych wykonawców na polskiej scenie muzycznej różnych pokoleń” – mówi dyrektor festiwalu Katarzyna Wodecka-Stubbs.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.

 

To też może Cię zainteresować