Wodecki Twist 2021 - Koncert Galowy: LUBIĘ WRACAĆ

Z przykrością informujemy, że pomimo najszczerszych chęci Organizatorów oraz Artystów zaplanowany na 5.06.2021 Koncert Galowy Wodecki Twist w Krakowie został odwołany.

Koncerty

05-06-2021

17:30 / 20:00

Kraków

ICE Kraków, ul. Marii Konopnickiej 17

Organizator: Good Taste Production

„Z przykrością informujemy, że pomimo najszczerszych chęci Organizatorów oraz Artystów zaplanowany na 5.06.2021 Koncert Galowy Wodecki Twist w Krakowie zostaje odwołany. 

Dziękujemy za okazaną wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności. Mamy nadzieję zobaczyć się z Państwem możliwie szybko: zdrowi i wygłodniali wspólnego przeżywania koncertów. 

Zespół Good Taste Production”

 

Posiadane przez Państwa bilety można wymienić na voucher do wykorzystania na dowolne wydarzenie sprzedawane poprzez stronę www.tobilet.pl.
Jeśli zdecydują się Państwo biletów na voucher, prosimy o kontakt na adres: [email protected]

Jeśli zdecydują się Państwo zwrócić bilet, prosimy o kontakt z oficjalną platformą sprzedaży biletów ToBilet.pl na adres e-mail: [email protected]

Jednocześnie pragniemy poinformować, że w związku z wejściem w życie nowych przepisów ustawy z dnia 2 marca 2020 r. (Dz. U. z 2020 r. poz. 374 z późn. zm.) zwanej „tarczą antykryzysową” termin do zwrotu wpłaconych przez Państwa środków został wydłużony do 180 dni. Zgodnie z art. 15zp ust. 1 przytoczonej ustawy: "Przedsiębiorca prowadzący działalność związaną z organizacją wystaw i kongresów, w tym z udostępnianiem pomieszczeń i powierzchni na imprezy targowe, szkolenia, konferencje lub egzaminy, a także prowadzący działalność kulturalną, rozrywkową, rekreacyjną i sportową lub organizujący wystawy tematyczne, lub imprezy plenerowe w przypadku rozwiązania umowy z klientem, w tym na świadczenie usług dodatkowych związanych z udostępnieniem powierzchni lub pomieszczeń, które to rozwiązanie umowy pozostaje w bezpośrednim związku z negatywnymi skutkami COVID-19, jest zobowiązany zwrócić wpłacone mu przez klienta środki w terminie 180 dni od dnia skutecznego rozwiązania umowy".

-------------------------------------------

Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego z wielką radością zaprasza na kolejną czwartą odsłonę Wodecki Twist Festiwal 2021. Koncert Galowy  „Lubię Wracać” odbędzie się w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Podczas gali wystąpią znakomici artyści polskiej sceny muzycznej w repertuarze Zbigniewa Wodeckiego.

W programie koncertu znajdą się najpiękniejsze duety i wielkie przeboje z ogromnego i różnorodnego repertuaru Zbigniewa Wodeckiego, a także muzyczne niespodzianki. Wszystko w nowej odsłonie i wspaniałych, przygotowanych specjalnie na to wydarzenie aranżacjach. Ideą koncertu jest spotkanie wykonawców nie tylko z muzyką patrona wydarzenia, ale i z nim samym, widowisko będzie oprawione wyjątkowymi materiałami archiwalnymi. Na ten koncert, a zarazem finał festiwalu, czekają fani artysty z całej Polski.

4 WODECKI TWIST to niecodzienny, muzyczny festiwal. Wielopokoleniowe rodzinne spotkanie przyjaciół , fanów i młodych artystów wchodzących na scenę muzyczną.

- „Jak w zeszłych latach,  tak i w tym ważna, jest różnorodność muzyczna i pokoleniowa. Przygotowujemy, jak co roku, szereg koncertów i wydarzeń inspirowanych osoba i twórczością Taty. Usłyszymy niebanalne głosy należące do najpopularniejszych wykonawców na polskiej scenie muzycznej różnych pokoleń” – mówi dyrektor  festiwalu Kasia Wodecka-Stubbs.

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.

Sprzedaż biletów wkrótce.

 

To też może Cię zainteresować