Wodecki Twist 2021 - Koncert Galowy: LUBIĘ WRACAĆ

Festiwal Wodecki Twist Festiwal, Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego i Good Taste Production zapraszają na muzyczną przygodę z repertuarem dla każdego!

Koncerty

05-06-2021

17:30 / 20:00

Kraków

ICE Kraków, ul. Marii Konopnickiej 17

Organizator: Good Taste Production

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Szanowni Państwo!

Dziękujemy za cierpliwość, wsparcie i wszystkie ciepłe słowa. Obserwujemy sytuację i powolne odmrażanie życia i gospodarki, jednak sytuacja koncertów i festiwali wciąż jest niejasna. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Nas wszystkich, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu Gali urodzinowej Zbigniewa Wodeckiego na przyszły rok. Z przyczyn logistycznych wydarzenie nie będzie miało miejsca w TAURON Arenie Kraków. Koncert odbędzie się dwukrotnie: o godzinie 17:30 i 20:00, 5 czerwca 2021 r. w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

W tej chwili pracujemy jeszcze nad line-upem przyszłorocznych koncertów. Wrócimy z potwierdzeniami najszybciej jak będzie to możliwe.

Dokładne instrukcje na temat możliwości postępowania z biletami otrzymają Państwo wkrótce drogą mailową. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za okazaną wyrozumiałość.  

Jednocześnie informujemy, że 3. edycja Festiwalu WODECKI TWIST odbędzie się jesienią tego roku w formule online. Wszystkie informacje i szczegóły wkrótce.

-------------------------------------------

Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego z wielką radością zaprasza na kolejną czwartą odsłonę Wodecki Twist Festiwal 2021. Koncert Galowy  „Lubię Wracać” odbędzie się w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Podczas gali wystąpią znakomici artyści polskiej sceny muzycznej w repertuarze Zbigniewa Wodeckiego.

W programie koncertu znajdą się najpiękniejsze duety i wielkie przeboje z ogromnego i różnorodnego repertuaru Zbigniewa Wodeckiego, a także muzyczne niespodzianki. Wszystko w nowej odsłonie i wspaniałych, przygotowanych specjalnie na to wydarzenie aranżacjach. Ideą koncertu jest spotkanie wykonawców nie tylko z muzyką patrona wydarzenia, ale i z nim samym, widowisko będzie oprawione wyjątkowymi materiałami archiwalnymi. Na ten koncert, a zarazem finał festiwalu, czekają fani artysty z całej Polski.

4 WODECKI TWIST to niecodzienny, muzyczny festiwal. Wielopokoleniowe rodzinne spotkanie przyjaciół , fanów i młodych artystów wchodzących na scenę muzyczną.

- „Jak w zeszłych latach,  tak i w tym ważna, jest różnorodność muzyczna i pokoleniowa. Przygotowujemy, jak co roku, szereg koncertów i wydarzeń inspirowanych osoba i twórczością Taty. Usłyszymy niebanalne głosy należące do najpopularniejszych wykonawców na polskiej scenie muzycznej różnych pokoleń” – mówi dyrektor  festiwalu Kasia Wodecka-Stubbs.

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.

Sprzedaż biletów wkrótce.

 

To też może Cię zainteresować