Gdańsk - Wystawa malarstwa impresjonistów i postimpresjonistów w 3D

Dzieła największych impresjonistów wychodzą z ram!

Wystawy

26-09-2020 - 27-09-2020

Sobota 10:00-17:00, niedziela 10:00-16:00

Gdańsk

AmberExpo, ul. Żaglowa 11

Wybierz bilet

Organizator: Grupa MTP

Dzieła impresjonistów wychodzą z ram!

Zobacz na własne oczy Impresję, Wschód Słońca Moneta na falującej wodzie, daj się porwać w wir Gwieździstej Nocy Vincenta Van Gogha.

Załóż okulary 3D i wybierz się w niesamowitą podróż po świecie sztuki.

Zobacz wystawę, na której dzieła największych malarzy impresjonizmu i postimpresjonizmu zyskały jeszcze większą głębię i ekspresję. Światło razi swoim blaskiem przebijając się przez korony drzew, aż mrużymy oczy, słoneczników można dotknąć, a groźne burzowe chmury rozciągają się nad rozkołysanym morzem. Wszystko jest w nieustannym ruchu, mimo, że czasem to widok „martwej natury”. Na obrazach, tak dobrze wszystkim znanych, odkrywamy detale dalszego planu albo odnajdujemy elementy, na które do tej pory nie zwróciliśmy żadnej uwagi.

Jedyna tego typu, europejska wystawa

blisko 60 dzieł najpopularniejszych impresjonistów i postimpresjonistów przetworzono do wersji 3D z użyciem technologii anaglif red-cyjan. Będzie można zobaczyć ożywione obrazy takich klasyków jak: Monet, Manet, Morisot, Degas, Cezanne, Renoir, Sisley, Whistler, Gauguin, czy Vincent Van Gogh.

Przedsprzedaż biletów do 15 września lub do wyczerpania puli biletów w promocyjnych cenach

  • Bilet grupowy - przy zakupie powyżej 10 biletów, automatycznie naliczany jest rabat 10%
  • Bilet ulgowy - przysługuje dzieciom w wieku 3-7 lat oraz posiadaczom ważnej legitymacji szkolnej, studenckiej, emeryta, rencisty lub karty dużej rodziny. Przy wejściu na wystawę należy okazać w/w dokument upoważniający do ulgi.
  • Dzieci do lat 3 - wstęp wolny

W związku z wytycznymi GIS wszyscy zwiedzający są proszeni o wypełnienie ankiety epidemicznej online.

Ankietę należy wypełnić również dla dzieci, dla których wstęp jest bezpłatny. Prosimy o pobranie  biletu za 0 zł.

Wstęp na wystawę w grupach.

Godzina wstępu podana na bilecie jest orientacyjna. Prosimy o przybycie 15 minut wcześniej w celu odebrania okularów 3D. Zwiedzanie rozpoczyna się z przewodnikiem, który przedstawia na przykładzie kilku pierwszych obrazów w jaki sposób należy je oglądać w technice 3D, by w pełni dostrzec głębię i walory tej wystawy. Dalsze zwiedzanie jest już indywidualne.

Czas zwiedzania całej wystawy to minimum 45-60 minut.

Kupując bilet online zobowiązuję się do przestrzegania REGULAMINU.