Yacht Salon 2022

Już tej jesieni na Międzynarodowych Targach Poznańskich zadebiutuje wydarzenie Yacht Salon - Targi jachtów, łodzi i sportów wodnych

Targi

21-10-2022 - 23-10-2022

piątek 10:00-18:00, sobota 10:00-17:00, niedziela 10:00-16:00

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Organizator: Grupa MTP

YACHT SALON 2022 – 21-23 PAŹDZIERNIKA 2022

Yacht Salon to wyjątkowe przedsięwzięcie adresowane do wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu nad wodą - zarówno tych doświadczonych z wieloletnim stażem i ogromną wiedzą, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z szeroko pojętą rekreacją na wodzie. Dzięki temu wydarzeniu tematyka żeglarska powraca do Poznania! 

Podczas 3 dni pasjonaci wodnych przygód zapoznają się z ofertą producentów dystrybutorów łodzi i jachtów oraz sportów wodnych, a także zaspokoją głód fachowej wiedzy. Chcemy stworzyć miejsce, w którym ludzie związani z wodą, znajdą swoje miejsce gdzie będą mogli wymienić się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniem i przygodami. 

Oprócz wspomnianych wystawców uczestnicy targów będą mogli spotkać się z podróżnikami a także wziąć udział w prelekcjach, szkoleniach i wykładach na temat turystyki wodnej i morskiej. Podczas 3-dniowego eventu każdy zwiedzający będzie miał również okazję poznać szczegóły akcji "Zostań wodniakiem".

Bilet na Yacht Salon uprawnia również do udziału w targach kamperów i przyczep Caravans Salon Poland, targach turystycznych Tour Salon oraz Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń, które odbywają się na Międzynarodowych Targach Poznańskich w tym samym czasie.

Kupując bilet online zobowiązuję się do przestrzegania REGULAMINU.