ZADZWOŃCIE PO MILICJĘ - WROCŁAW

Festiwal największych polskich gwiazd rocka.

ZMIANA TERMINU KONCERTU Z 14.02.2021 NA 9.10.2021

Koncerty

14-02-2021

18:00

Wrocław

Hala Stulecia

Wybierz bilet

Organizator: Visual Production

ZMIANA TERMINU KONCERTU Z 14.02.2021 NA 9.10.2021

Koncert "ZADZWOŃCIE PO MILICJĘ", zaplanowany na 14.02.2021 o godz. 18.00 we Wrocławiu, zostaje przeniesiony – na 9.10.2021. Godzina oraz miejsce koncertu pozostaje bez zmian. Państwa bilety zachowują ważność. 

Posiadane przez Państwa bilety można także wymienić na voucher do wykorzystania na dowolne wydarzenie sprzedawane poprzez stronę www.tobilet.pl. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wymianę biletu, prosimy o kontakt zwrotny na adres e-mail: [email protected]

-----------------------------------------------

Festiwal największych polskich gwiazd rocka, dedykowany rocznicy wolnych wyborów w Polsce, a także rocznicy wprowadzenia stanu wojennego.

Koncert jest hołdem dla wszystkich, którzy w latach 70’ i 80’ odważyli się głośno mówić i działać na rzecz wolnej Polski. Ten wieczór, to również wyjątkowa muzyczna gala ambasadorów tamtych czasów, których energia dodała z pewnością inspiracji i siły dalszym przemianom społecznym.

Na scenie wystąpią zespoły ze swoimi największymi przebojami:
– IRA
– Sztywny Pal Azji
– BIG CYC
– Chłopcy z Placu Broni
– Róże Europy
– Małgorzata Ostrowska

Temu wyjątkowemu wydarzeniu towarzyszyć będą wizualizacje i materiały archiwalne na wielkim panoramicznym ekranie LED najnowszej generacji.

Koncert trwa ponad 4,5 godziny.

“Zadzwońcie po milicję” to więcej niż tylko koncert. Chcemy też oddać klimat tamtych czasów.  Przed halą będą czekać liczne niespodzianki oraz możliwość zjedzenia i wypicia czegoś ciepłego i zimnego.

Dzięki specjalnym opaskom umożliwimy swobodne poruszanie się wewnątrz i na zewnątrz hali.

 

 

PLAN HALI
 

To też może Cię zainteresować