Zjazdy na pontonach

Poznański Jarmark Świąteczny 2022

Atrakcje

19-11-2022 - 23-12-2022

wtorek-niedziela: 11.00-21.00 (poniedziałek-nieczynne)

Poznań

Plac Powszechnej Wystawy Krajowej; teren MTP - wejście vis a vis Dworca Zachodniego, ul. Głogowska

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://jarmark.poznan.pl

Zapraszamy na największy Jarmark w Poznaniu!

Zjazdy pontonowe to gwarancja wesołej zabawy i niezapomnianych wrażeń podczas każdego zjazdu na dużych dmuchanych pontonach! Będzie to świetna rozgrzewka przed pierwszymi zjazdami na zimowych, zaśnieżonych górkach!
Atrakcja przeznaczona dla dzieci i dorosłych.

o Jarmarku

Wśród zapachu pieczonych kasztanów i aromatu grzanego wina będziecie mogli spędzić magiczny czas na Poznańskim Jarmarku Świątecznym. Głównymi atrakcjami wydarzenia będą: młyńskie koło, lodowisko, karuzela wenecka, domek Świętego Mikołaja, spektakularna choinka, świąteczna scena z bogatym repertuarem artystycznym, tematyczne imprezy weekendowe oraz warsztaty dla dzieci. Na ponad 50 stoiskach z lokalnymi przysmakami i rzemiosłem, każdy znajdzie coś dla siebie!

Na gości Jarmarku czeka bogata oferta gastronomiczno-handlowa. Stawiamy na lokalność, regionalne wyroby i artystyczne bogactwa naszego regionu. Goście jarmarku będą mogli w nastrojowej atmosferze napić się gorących napojów i przyjemnie spędzić czas w świątecznej przestrzeni. Będzie to miejsce tętniące życiem. Zaplanowanych jest ponad 50 stoisk oferujących lokalne oraz regionalne przysmaki i rzemiosło.


To właśnie tu będzie można poczuć magiczny klimat zbliżających się Świąt!

mapa jarmark


Regulamin uczestnictwa w Poznańskim Jarmarku Świątecznym.


Dostępny jest parking podziemny PWK, zlokalizowany przy ulicy Głogowskiej 11. Wjazd na parking znajduje się na wysokości dworca PKP, w miejscu po byłej restauracji Adria. Każda rozpoczęta godzina parkowania: 7 PLN 

Mapa dojazdu

To też może Cię zainteresować