Aktualności

 1. Koncert Michała Szpaka – The Moon Tour w Krakowie

  Koncert Michała Szpaka – The Moon Tour w Krakowie

  Utwory Michała Szpaka inspirowane są brzmieniem lat 80’ i 90’. Wsłuchując się w jego single mamy szeroki wachlarz różnych rodzajów muzyki – od popu, przez pop-rock, aż do ballad i rocka symfonicznego. Niektóre z jego utworów są również nagrane w stylu jazzu, muzyki akustycznej, elektronicznej, czy pop opery.

  Czytaj dalej
 2. Twoje bilety już zawsze będą bezpieczne!

  Twoje bilety już zawsze będą bezpieczne!

  Od teraz nie musisz się martwić o swoje zakupy. Jeśli wydarzenie zostanie odwołane możesz wybrać bilet zastępczy z kilkudziesięciu wydarzeń oferowanych przez ToBilet.pl lub dostać zwrot pieniędzy. Teraz możesz skupić się na czerpaniu radości z imprezy, a nie na zakupach lub martwieniu się o swoje bilety!

  Czytaj dalej
 3. Spektakl „Dobry wieczór kawalerski, czyli na drugą nóżkę” w Poznaniu i Gdyni

  Spektakl „Dobry wieczór kawalerski, czyli na drugą nóżkę” w Poznaniu i Gdyni

  Wyobraź sobie szaleństwo kawalerskiego wieczoru – tam może się zdarzyć wszystko! „Dobry Wieczór Kawalerski czyli na drugą nóżkę” to impreza pełna humoru, wyjątkowo przewrotna i nieprzewidywalna. Usłyszymy zaskakujące wnioski o relacjach damsko-męskich z doświadczeń życiowych głównych bohaterów. Jak wpłynie to na punk widzenia przyszłego pana młodego? Musicie to zobaczyć!

  Czytaj dalej
 4. Artur Rojek, Ralph Kaminski i sanah pierwszymi artystami Enea Edison Festival 2020

  Artur Rojek, Ralph Kaminski i sanah pierwszymi artystami Enea Edison Festival 2020

  Już 24 i 25 lipca w Baranowie pod Poznaniem odbędzie się już trzecia edycja Enea Edison Festival. Zobaczcie jakich pierwszych artystów ogłosili organizatorzy.

  Czytaj dalej
 5. Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz  w Krakowie

  Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz  w Krakowie

  Varius Manx został założony w 1989 roku w Łodzi przez braci Marciniaków oraz Roberta Jansona. Pierwszą płytę wydali w 1991 roku o nazwie The Beginning, którą charakteryzowały gatunki takie jak jazz czy ambient.  Dopiero przy okazji dołączenia do zespołu kolejnych osób oraz wydania następnego albumu zespół wprowadził do swoich utworów partie wokalne Jansona. Gościnnie mogliśmy także usłyszeć głos Edyty Bartosiewicz.

  Czytaj dalej
 6. Golden Marketing Conference w Poznaniu!

  Golden Marketing Conference w Poznaniu!

  Wiecie jak ważne jest być na bieżąco z nowościami marketingowymi. Ten zawód wymaga uważności, a pewnych zmian po prostu nie można przegapić.. tak samo jak nie można przespać jednej z największych konferencji marketingowych w Polsce – Golden Marketing Conference!

  Czytaj dalej
Strona