Aktualności

 1. Koncert Pendragon w Poznaniu, Warszawie i Zabrzu

  Koncert Pendragon w Poznaniu, Warszawie i Zabrzu

  Pendragon to brytyjski rockowy zespół muzyczny. Początkowo - w 1978 roku w Anglii- nosił nazwę Zeus Pendragon i to właśnie tam zaczęła się historia 4-osobowej grupy. Nowy rozdział i początek popularności zespołu zaczął się od wspólnego koncertu z Marillion, gdzie od tego czasu wspólnie organizowali trasy po wielu miastach. Koncerty już rok później zgromadziły 30-tysięczną widownię. Pierwszy minialbum, który udało się wydać zespołowi nosił nazwę Fly High, Fall Far, ale dopiero po wydaniu albumu The World zespół zyskał przychylność krytyków i liczba fanów znacznie wzrosła.

  Podczas całej historii zespołu wiele z członków się wymieniało, ale finalnie w składzie Pendragonu możecie zobaczyć Nicka Barretta na wokalu, Petera Gee na gitarze basowej, Clivea Nolana na klawiszach i Jana – Vincenta Velasco na perkusji.

  Czytaj dalej
 2. Najlepszy prezent na dzień ojca

  Najlepszy prezent na dzień ojca

  Myślisz nad idealnym prezentem z okazji Dnia Ojca? Zaskocz go i podaruj mu emocje na wydarzenie przygotowane specjalnie dla niego. Każdy ojciec jest inny, ale my odpowiemy na wszystkie ich zainteresowania. Z naszej oferty wybraliśmy TOP 5 wydarzeń z których gwarantujemy, że Twój tata będzie zadowolony. Nie ma nic piękniejszego jak uśmiech wywołany dobrze dobranym prezentem. Zobacz co przygotowaliśmy!

  Czytaj dalej
 3. Wydarzenia w Polsce w czerwcu na ToBilet

  Wydarzenia w Polsce w czerwcu na ToBilet

  Na ToBilet znajdziesz wydarzenia w całej Polsce! Już w czerwcu #WracamyDoGry z targami, spektaklami, musicalami i wystawami sztuki! Masz dość siedzenia w domu? Czas wyjść i zaczerpnąć trochę kultury. Zobacz co mamy dla Ciebie!

  Czytaj dalej
 4. Fasada – wystawa Moniki Sosnowskiej w Lublinie

  Fasada – wystawa Moniki Sosnowskiej w Lublinie

  Monika Sosnowska to artystka i autorka instalacji. Znana jest przede wszystkim ze swoich instalacji balansujących na granicy rzeźby i architektonicznego kształtowania przestrzeni, traktowanej w jej realizacjach jako medium.

  Fasada to pierwsza wystawa artystki w Lublinie i jednocześnie pierwsza prezentacja tej prac w Polsce. Wcześniej jej prace widziane były w Melbourne, Porto i Dubaju! Jej prace były prezentowane na licznych wystawach indywidualnych i zbiorowych, m.in w Izraelu, Düsseldorfie, Nowym Jorku, Hanowerze, Wiedniu, Paryżu.

  Czytaj dalej
 5. Letni Targ Ogrodniczy w Poznaniu

  Letni Targ Ogrodniczy w Poznaniu

  Dla wszystkich miłośników roślinek i ogrodo-maniaków nadchodzi idealne wydarzenie. Kto w czerwcowy słoneczny weekend 20-21 nie ma planów niech dłużej się nie zastanawia! Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich będziecie mieć okazję wymiany i kupna najpiękniejszych i najbardziej pachnących roślin do domu i ogrodu. Na targach będzie można spotkać wystawców producentów roślin, dystrybutorów narzędzi ogrodniczych, dekoracji zewnętrznych, donic, czy małej architektury ogrodowej.

  Czytaj dalej
 6. Co kupić na Dzień Matki? - promocja na wybrane wydarzenia

  Co kupić na Dzień Matki? - promocja na wybrane wydarzenia

  Co kupić na Dzień Matki? - promocja na wybrane wydarzenia

  Nie wiesz co kupić mamie na jej święto? Jak uczynić jej dzień wyjątkowym? Podaruj jej wyjątkowe emocje na jedno z świetnych wydarzeń na ToBilet.pl. Wydarzenia, które objęte są promocją pozwalają na idealne dopasowanie do gustu Twojej mamy!

  Czytaj dalej
Strona