Aktualności

 1. Światło, muzyka, samolot i akcja! Antidotum Airshow Leszno 2022

  Światło, muzyka, samolot i akcja! Antidotum Airshow Leszno 2022

  17 i 18 czerwca na Lotnisko Leszno powraca wyjątkowy, podniebny spektakl. Antidotum Airshow Leszno to jedyne w swoim rodzaju lotnicze święto, które pokazuje, że nawet w tak nieprzewidywalnych czasach, można zrobić piękną i bezpieczną imprezę lotniczą.

  Czytaj dalej
 2. Dirty Dancing już w marcu w Sali Ziemi

  Dirty Dancing już w marcu w Sali Ziemi

  Gdy w 1987 roku „Dirty Dancing“ wchodził na ekrany amerykańskich kin, recenzenci nie dawali mu szans, ale na szczęście to my – widzowie decydujemy o tym co odnosi sukces. Z niskobudżetowej produkcji film stał się dziełem kultowym, łączącym pokolenia dzięki swojej prostej, ale pięknej historii. Oczarowaniu widzów prawdziwym, szczerym tańcem i wyjątkową, niestarzejącą się muzyką.

  Czytaj dalej
 3. Bilety do Muzeum Archeologicznego w Poznaniu dostępne online!

  Bilety do Muzeum Archeologicznego w Poznaniu dostępne online!

  Od 27. grudnia bilety do Muzeum Archeologicznego w Poznaniu są dostępne przez internet. Zakupić je można za pośrednictwem platformy ToBilet.pl

  Czytaj dalej
 4. 11 ciekawych pomysłów na mikołajkowy prezent od ToBilet

  11 ciekawych pomysłów na mikołajkowy prezent od ToBilet

  Nie masz pomysłu na prezent na Mikołajki? A może chcesz spędzić mikołajki w nietuzinkowy sposób? Z pomocą przychodzi ToBilet i nasza lista 11 ciekawych pomysłów na mikołajkowy prezent.

  Czytaj dalej
 5. Vilhelm Hammershøi. Światło i cisza. Muzeum Narodowe w Poznaniu zaprasza na wystawę

  Vilhelm Hammershøi. Światło i cisza. Muzeum Narodowe w Poznaniu zaprasza na wystawę

  Muzeum Narodowe w Poznaniu prezentuje pierwszą w Polsce i w Europie środkowej wystawę monograficzną wyjątkowego artysty skandynawskiego Vilhelma Hammershøia. Wystawa zatytułowana “Vilhelm Hammershøi. Światło i cisza” to wydarzenie niezwykłej wagi. Po raz pierwszy miłośnicy sztuki w Polsce mają okazję zetknięcia się z dziełami najwybitniejszego duńskiego artysty.

  Czytaj dalej
 6. Kabaret Hrabi Dzieciom - „Bez Wąsów” - dla dzieci małych i dużych

  Kabaret Hrabi Dzieciom - „Bez Wąsów” - dla dzieci małych i dużych

  Program „Bez Wąsów” będzie można zobaczyć 03.12.2021 na Sali Ziemi w Poznaniu. Będzie to specjalny kabaret z okazji imienin Świętego Mikołaja. Nie przegap okazji i obejrzyj go na żywo! Zarezerwuj swój bilet już dziś.

  Czytaj dalej
Strona