Aktualności

 1. Znamy program Enter Enea Festival

  Znamy program Enter Enea Festival

  Jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce, które każdego roku przyciąga miłośników jazzu z całego kraju i zagranicy. Sprawdź szczegółowy program festiwalu.

  Czytaj dalej
 2. AudioFeels na siedem głosów

  AudioFeels na siedem głosów

  Ich talent i pasja szybko zdobyły uznanie szerokiej publiczności dzięki udziałowi w „Mam talent”. To właśnie tam rozpoczęła się ich droga do muzycznej sławy. Najbliższy koncert zespołu już 6 czerwca.

  Czytaj dalej
 3. Zaplanuj z nami Dzień Dziecka!

  Zaplanuj z nami Dzień Dziecka!

  1 czerwca to święto radości i uśmiechu, tegoroczny Dzień Dziecka przypada w sobotę. Podpowiadamy gdzie warto wybrać się z Małymi i Dużymi w ten weekend.

  Czytaj dalej
 4. 14. edycja Enter Enea Festival jeszcze w maju!

  14. edycja Enter Enea Festival jeszcze w maju!

  27-29 maja to data kolejnej edycji corocznego, międzynarodowego festiwalu muzyki jazzowej Enter Enea Festival. Dyrektorem artystycznym jest Leszek Możdżer.

  Czytaj dalej
 5. Odliczamy do ANTIDOTUM AirShow Leszno!

  Odliczamy do ANTIDOTUM AirShow Leszno!

  Widowiskowe pokazy lotnicze Antidotum AirShow Leszno już 21 i 22 czerwca. Sprawdźcie najważniejsze informacje, by mieć pewność, że nic Was nie ominie podczas 5. edycji wydarzenia.

  Czytaj dalej
 6. Noc Muzeów w Poznaniu

  Noc Muzeów w Poznaniu

  Najbardziej ekscytująca noc poznańskiej wiosny przypada 18 maja. Jak co roku, wiele poznańskich instytucji przygotowało z tej okazji specjalny program. Sprawdź co warto zobaczyć.

  Czytaj dalej
Strona