Aktualności

 1. Nadchodzi edycja Targów Mieszkań i Domów w 5 miastach Polski!

  Nadchodzi edycja Targów Mieszkań i Domów w 5 miastach Polski!

  Ceny mieszkań w Polsce rosną, więc z pewnością przyda Ci się pomoc profesjonalistów. Z raportu przygotowanego dla money.pl wynika, że kolejno od najdroższych miast są Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław i Łódź.

  Czytaj dalej
 2. Anna Maria Jopek wyrusza w trasę – odwiedzi też Poznań

  Anna Maria Jopek wyrusza w trasę – odwiedzi też Poznań

  Wystąpi w 10-osobowym zespołem stanie 13 marca na Sali Ziemi w Poznaniu, aby zaczarować nas wszystkich czymś innym niż do tej pory mogliście usłyszeć! Wszyscy czekamy jakie równanie napisze muzyka dla tej konfiguracji ludzkiej i repertuarowej.

  Czytaj dalej
 3. Koncert Mesajah w Poznaniu i jego początki z muzyką

  Koncert Mesajah w Poznaniu i jego początki z muzyką

  Poczuliście Zapach Lasu? To tytuł piosenki i jednocześnie nowego albumu Mesajaha, który już 21 lutego będzie miał okazję wystąpić w klubie Tama w Poznaniu. Jeśli kiedykolwiek byliście na jego koncercie to wiecie jaką energię i szczęście daje swoim fanom. Chcecie poczuć światło, słońce i ciepło w poznańskiej Tamie? 

  Czytaj dalej
 4. Koncert Papa D w Poznaniu i powrót złotej płyty

  Koncert Papa D w Poznaniu i powrót złotej płyty

  W tym roku zespół Papa D obchodzi swoje 35-lecie na scenie muzycznej i z tej okazji chce Nas zabrać w sentymentalną podróż w czasie. Jednak to nie jest jedyny powód do radości dla samych członków, jak i fanów grupy

  Czytaj dalej
 5. Zobacz największe nocne show o historii Polski

  Zobacz największe nocne show o historii Polski

  Orzeł i Krzyż to spektakularna opowieść o losach Polski i Polaków od legend i założenia Państwa Polskiego przez tryumfy husarii, Potop Szwedzki, aż po odzyskanie niepodległości i Solidarność.

  Czytaj dalej
 6. Koncert Sinatra with Matt Dusk w Poznaniu!

  Koncert Sinatra with Matt Dusk w Poznaniu!

  Sinatra w Poznańskiej Sali Ziemii; - w wykonaniu Matta Duska!

  Koncert Sinatra with Matt Dusk w Poznaniu promujące nadchodzący album kanadyjskiego wokalisty z przebojami wybitnego Franka Sinatry. Z jego pomocą muzycznym krokiem przeniesiemy się w czasy jego młodości i przechodząc przez wzloty, upadki i wydarzenia prześle

  Czytaj dalej
Strona