Aktualności

 1. Co kupić na Dzień Matki? - promocja na wybrane wydarzenia

  Co kupić na Dzień Matki? - promocja na wybrane wydarzenia

  Co kupić na Dzień Matki? - promocja na wybrane wydarzenia

  Nie wiesz co kupić mamie na jej święto? Jak uczynić jej dzień wyjątkowym? Podaruj jej wyjątkowe emocje na jedno z świetnych wydarzeń na ToBilet.pl. Wydarzenia, które objęte są promocją pozwalają na idealne dopasowanie do gustu Twojej mamy!

  Czytaj dalej
 2. Spektakl PIPPIN w Poznaniu

  Spektakl PIPPIN w Poznaniu

  Co powiecie na musicalową historię Pepina Garbatego (769-811), syna Karola Wielkiego w zupełnie szalonej, pełnej efektów specjalnych i groteskowego poczucia humoru wersji?
  Historia sama nie nadąża do dzisiaj nad jego losami. Ojcie Pepinac, król Franków już za czasów niemowlęcia swojego syna rozwiódł się ze swoją żoną i matką Pepina – Himiltrudą.  Ale czy na pewno?

  Czytaj dalej
 3. Koncert Andrzej Sikorowski i Maja Sikorowska z zespołem – Koncert Jubileuszowy w Gdyni i Poznaniu

  Koncert Andrzej Sikorowski i Maja Sikorowska z zespołem – Koncert Jubileuszowy w Gdyni i Poznaniu

  Andrzej Sikorowski to piosenkarz, kompozytor i gitarzysta, który sławę osiągnął grając od 1977 roku w grupie Pod Budą. Jest on jednocześnie autorem większości tekstów piosenek oraz kompozycji tej grupy. Łącznie jeżdżąc po całym świecie dał ponad 4000 koncertów nawet w Stanach Zjednoczonych, Holandii, czy Kanadzie. Jego córka Maja Sikorowska zadebiutowała w tej samej grupie co ojciec w 1995 roku. Ich pierwsza wspólna płyta została w 2006 roku nominowana do Fryderyka w kategorii „Album Roku Piosenka poetycka”.

  Czytaj dalej
 4. Festiwal Rowerowy Bike Show w Poznaniu

  Festiwal Rowerowy Bike Show w Poznaniu

  Wydarzenie dla wszystkich fanów dwóch kółek – zarówno tych, którzy dopiero zaczynają przygodę na rowerze, a także rowerowych zapaleńców. Podczas wydarzenia będziecie mogli zobaczyć kilka specjalnie przygotowanych stref np. do testów nowoczesnych, specjalnych rowerów elektrycznych. Dodatkowe strefy to także pokazy mistrzów, historie wypraw rowerowych, zawody i strefa serwisowa.

  Czytaj dalej
 5. Voucher na wszystkie wydarzenia w Polsce!

  Voucher na wszystkie wydarzenia w Polsce!

  Rozrywka na żywo to przeżycie jak żadne inne. Bez względu na to, czy chcesz zobaczyć jak gra Twój ulubiony zespół muzyczny, czy zobaczysz swoją ulubioną sztukę. To wspaniałe chwile, którymi chcesz się podzielić z rodziną i przyjaciółmi. Jak to zrobić?

  Czytaj dalej
 6. Spektakl „Dobrze się kłamie” w Poznaniu

  Spektakl „Dobrze się kłamie” w Poznaniu

  Wyobraź sobie sytuację: jesteś ze swoją drugą połówką na cyklicznym spotkaniu w grupie znajomych. Spotykacie się na kolacji. Zaczynacie jak zwykle – żarty, plotki i przyjazna atmosfera. Nagle ktoś z Twojego towarzystwa zaproponował grę „w prawdę”. Od tego momentu każdy dzieli się zawartością swojego telefonu, czyta maile i smsy.

  Czytaj dalej
Strona