Aktualności

 1. Ekomikołajki w Palmiarni Poznańskiej już w sobotę

  Ekomikołajki w Palmiarni Poznańskiej już w sobotę

  Czy zastanawialiście się kiedyś nad sposobami wykorzystania produktów spożywczych, które pozostały po świętach? Myśleliście co zrobić aby wnętrza nabrały świątecznego klimatu bez konieczności kupowania kolejnych ozdób? Planujecie ozdobić choinkę w zupełnie inny niż zazwyczaj sposób, spędzając przy okazji wspólnie czas?

  Czytaj dalej
 2. 12 pomysłów na mikołajkowy prezent dla małych i dużych

  12 pomysłów na mikołajkowy prezent dla małych i dużych

  Koniec roku tuż, tuż, a wraz z nim… mikołajki! Choć przyjęło się, że to głównie święto najmłodszych, na 6 grudnia z niecierpliwością czekają nie tylko małe dzieci. Mikołajki to świetna okazja do pokazania bliskim, że o nich myślimy i że są dla nas ważni.

  Czytaj dalej
 3. Zimowy koncert, który rozgrzeje jak żaden inny

  Zimowy koncert, który rozgrzeje jak żaden inny

  Marzysz by przenieść się do lat 40-stych na ośnieżone ulice Nowego Yorku i zanurzyć w wyjątkowej muzyce Franka Sinatry? Zapraszamy na koncert Winter Songs of Frank Sinatra.

  Czytaj dalej
 4. Psie piękności na Targach Lublin

  Psie piękności na Targach Lublin

  W weekend 10 i 11 grudnia 2022 roku w Targach Lublin odbędzie się IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych. W ciągu dwóch dni wydarzenia w halach targowych zaprezentuje się ponad 2 000 psów należących do 205 ras ze wszystkich 10 grup FCI i rasy jeszcze nieuznane przez FCI. Zgłoszone czworonogi przyjadą do Lublina z 18 krajów. Ich zmagania oceniać będzie 20 sędziów, w tym 7 sędziów zagranicznych.

  Czytaj dalej
 5. Podróż do świata malowanego światłem

  Podróż do świata malowanego światłem

  Ponad 220 elementów dekoracyjnych w 15 bajkowych strefach, dziesiątki kilometrów lampek świetlnych i niezapomniane efekty audio-wizualne. Odkryj Ogrody Malowane Światłem!

  Czytaj dalej
 6. W te święta postaw na rękodzieło!

  W te święta postaw na rękodzieło!

  Ręcznie robiona biżuteria, ozdoby świąteczne, dekoracje do domu, personalizowana odzież oraz oryginalne zabawki to tylko część asortymentu wystawców Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, który w tym roku odbędzie się w towarzystwie Poznańskiego Jarmarku Świątecznego już 2-4 grudnia.

  Czytaj dalej
Strona