Aktualności

 1. Festiwal Kultury Azjatyckiej Hikari 2020 – Gala w Poznaniu

  Festiwal Kultury Azjatyckiej Hikari 2020 – Gala w Poznaniu

  Wejdź do świata Azji poznając jego unikatową historię i sztukę, jak i wdać się w dyskusję na temat ulubionego anime. W tym roku mieliśmy bardzo mało okazji spotkać się ze sobą i zasmakować konwentu z prawdziwego zdarzenia. Zapraszamy Was na jednodniową Galę odbywającą się 26 września w Poznaniu. Kobito Rakugo, Koncert Chóru Kameralnego Hibike, Cosplay talk-show z Endzii, Curry i Shappi, Pokaz cosplay, Waifu Wars – jeśli któreś z tych nazw nie jest Ci obca to musisz z nami być, a jeśli brzmi to za bardzo tajemniczo, ale jesteście zainteresowani, czytajcie dalej!

  Czytaj dalej
 2. Targ Żywności Regionalnej i Ekologicznej w Poznaniu

  Targ Żywności Regionalnej i Ekologicznej w Poznaniu

  Już w tym miesiącu odbędzie się wydarzenie dla prawdziwych fanów dobrego smaku! Jeśli tęsknisz za pysznym jedzeniem jak dawniej to przyjdź na Targ Żywności Regionalnej i Ekologicznej. Poznasz regionalną kuchnię z różnych zakątków Polski. Wiele produktów wysokiej jakości z ekologicznych upraw. Jeśli cenisz sobie brak konserwantów i chemii to musisz zobaczyć co przygotowali dla Ciebie wystawcy!

  Czytaj dalej
 3. DINOZAURY Wystawa obrazów 3D w Poznaniu

  DINOZAURY Wystawa obrazów 3D w Poznaniu

  Wystawy obrazów wydają ci się nudne? Przyjdź na „Dinozaury trójwymiarze” i zobacz jak wyglądały prehistoryczne gady. Wystawa będzie nie tylko ciekawą lekcją, ale też niezwykłą przygodą dla małych i dużych. Świat dinozaurów w zupełnie nowej odsłonie.

  Czytaj dalej
 4. Pożegnanie Lata – koncerty Paweł Domagała, Łąki Łan i Strachy na Lachy w Poznaniu

  Pożegnanie Lata – koncerty Paweł Domagała, Łąki Łan i Strachy na Lachy w Poznaniu

  Koniec wakacji już się zbliża, a Ty dalej nie masz dość zabawy na koncertach? To prawda, że w 2020 roku festiwali nie było za dużo. Jeśli jeszcze nie wybawiliście się wystarczająco zapraszamy na Pożegnanie lata w Laba.Land w Poznaniu! Pożegnajmy razem lato w muzycznych emocjach. Udowadniamy, że w nowym reżimie sanitarnym da się koncertować i dobrze bawić!

  Czytaj dalej
 5. Mami Babi Targ w Poznaniu

  Mami Babi Targ w Poznaniu

  Kolejna edycja najstarszego tego typu wydarzenia w Polsce z kategorii swapping parties nadchodzi. Mami BABI TARG to specjalna edycja BABIEGO TARGU dedykowana rodzicom i dzieciom. Idealne wydarzenie, które promuje proekologiczną postawę wobec fast fashion. Zamiast wyrzucać nienoszoną już odzież lub kupować kolejne przedmioty zachęcamy rodziców, by przynieśli ubranka, buty, dodatki czy zabawki, z których dzieci już wyrosły i puścili je w obieg!

  Czytaj dalej
 6. W sprzedaży bilety na Letni Targ Ekologiczny w Poznaniu

  W sprzedaży bilety na Letni Targ Ekologiczny w Poznaniu

  Interesuje Cię ekologia, albo dopiero chcesz zacząć żyć w zgodzie ze światem? Nikomu nie musimy tłumaczyć jak w dzisiejszych czasach ważne jest dbanie o dom nas wszystkich – Ziemię. Nie wiesz od czego zacząć? Odwiedzając Letni Targ Ekologiczny masz szansę na zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności, które ułatwią wprowadzenie pozytywnych – proekologicznych zmian w codziennym życiu. Przedstawimy różnorodne produkty i usługi w idei wparcia natury i ekologii.

  Czytaj dalej
Strona