Aktualności

 1. Już 14 października rusza największa w Polsce interaktywna wystawa optyki!

  Już 14 października rusza największa w Polsce interaktywna wystawa optyki!

  Jak działa światło i jakie tajemnice kryją barwy? Co łączy naukę, technologię i sztukę? Jakie tajemnice można odkryć, bawiąc się optyką?

  Czytaj dalej
 2. Sławek Uniatowski - Wielki Błękit

  Sławek Uniatowski - Wielki Błękit

  Po pięciu latach od debiutanckiej płyty "Metamorphosis", Sławek Uniatowski powraca z nowym albumem ,,Wielki Błękit". Na scenie towarzyszyć mu będzie zespół złożony z wybitnych muzyków.

  Czytaj dalej
 3. Kibicuj Lechowi Poznań!

  Kibicuj Lechowi Poznań!

  Piłkarskie emocje, walka o zwycięstwo i niepowtarzalna energia, której doświadczyć będzie można 23 września, o godz. 20 – wtedy właśnie zagra Lech Poznań ze Stalą Mielec. Zostały już ostatnie bilety!

  Czytaj dalej
 4. Ostatnie bilety na „Muzyczne pocztówki z Sopotu”!

  Ostatnie bilety na „Muzyczne pocztówki z Sopotu”!

  Już 10 września Opera Leśna w Sopocie będzie prawdziwym wehikułem czasu! Obchody 200 lat Kurortu pozwalają na liczne wspomnienia, a zbliżający się koncert wprawi w nadmorski klimat.

  Czytaj dalej
 5. Lotnicze święto na Łotwie

  Lotnicze święto na Łotwie

  Sześć godzin pokazów, myśliwce i inne samoloty w pełnej krasie, a do tego popisy grup akrobacyjnych i wiele innych atrakcji. Już 5–6 sierpnia na łotewskim lotnisku w Lipawie odbędzie się Airshow No. 1 – Baltic International Airshow 2023. Już dziś warto kupić bilety na to wydarzenie.

  Czytaj dalej
 6. Bądź jak najbliżej emocji! Trwa sprzedaż pakietu spotterskiego

  Bądź jak najbliżej emocji! Trwa sprzedaż pakietu spotterskiego

  Biuro Prasowe AIR SHOW Radom wciąż przyjmuje wnioski o przyznanie akredytacji spotterskiej. Co prawda pakiety premium zostały wyprzedane, ale można jeszcze wykupić podstawowy tzw. spotters pack. Co się w nim znajduje?

   

  Czytaj dalej
Strona