Aktualności

 1. Gdzie wybrać się z mamą? Sprawdź propozycje prezentów na Dzień Mamy!

  Gdzie wybrać się z mamą? Sprawdź propozycje prezentów na Dzień Mamy!

  Dzień Mamy (26.06) coraz bliżej! Jaki prezent wybrać, aby przeżyć wspaniałe chwile razem z mamą? Sprawdź propozycje prezentów od Tobilet.pl

  Wyjątkowe koncerty, emocjonujące wydarzenia sportowe, spektakle… Wybierz prezent dla mamy i wybierzcie się razem na wspólne świętowanie!

  Czytaj dalej
 2. ANTIDOTUM AIRSHOW LESZNO

  ANTIDOTUM AIRSHOW LESZNO

  17 i 18 czerwca 2022 roku na Lotnisko Leszno powraca wyjątkowy, podniebny spektakl. To już trzecia edycja ANTIDOTUM Airshow Leszno - jedynego w swoim rodzaju lotniczego święta, które jest najlepszym dowodem na to, że nawet w tych nieprzewidywalnych czasach można nieprzerwanie organizować piękną i bezpieczną imprezę lotniczą.

  Czytaj dalej
 3. Program OK Poznań wystartował!

  Program OK Poznań wystartował!

  Ruszył miejski program OK Poznań. Każdy, kto rozliczy swój podatek na rzecz stolicy Wielkopolski, będzie mógł skorzystać z licznych zniżek i rabatów w nowym miejskim programie: OK Poznań.

  Czytaj dalej
 4. Znamy zwycięzców tegorocznej edycji konkursu World Press Photo

  Znamy zwycięzców tegorocznej edycji konkursu World Press Photo

  Wystawa zdjęć z tegorocznej edycji prestiżowego konkursu World Press Photo odbędzie się w dniach 9-26 maja 2022. Najlepsze zdjęcia konkursowe, jak i wystawy towarzyszące zobaczycie w historycznej Iglicy Międzynarodowych Targów Poznańskich.

   

   

  Czytaj dalej
 5. Wystawa World Press Photo po raz pierwszy na Międzynarodowych Targach Poznańskich!

  Wystawa World Press Photo po raz pierwszy na Międzynarodowych Targach Poznańskich!

  Międzynarodowe Targi Poznańskie po raz pierwszy w historii będą gościć na swoim terenie prestiżową, znaną na całym świecie, wystawę fotografii prasowej World Press Photo. 65. edycja wystawy odbędzie się w ramach wydarzenia Sztuka w Świecie w dniach 9-26 maja br. w Iglicy.

  Czytaj dalej
 6. LemON, Kroki, Jagoda Kret, Martin Lange, luna i Lordofon kolejnymi artystami 4. edycji Edison Festival!

  LemON, Kroki, Jagoda Kret, Martin Lange, luna i Lordofon kolejnymi artystami 4. edycji Edison Festival!

  Kilkanaście koncertów na dwóch scenach, urokliwa okolica z dala od zgiełku miasta, festiwalowe atrakcje dla całych rodzin i niezapomniane muzyczne emocje.
  LemON, Kroki, Jagoda Kret, Martin Lange, luna i Lordofon  to kolejne gwiazdy czwartej edycji Enea Edison Festival 2022 r. w podpoznańskim Baranowie. Bilety jednodniowe w cenie 129 zł i karnety za 189 zł są już w sprzedaży! Regular Tickets będą dostępne do 23 czerwca 2022 r.

  Czytaj dalej
Strona