Aktualności

 1. Na Wielkanoc podaruj emocje! VOUCHERY WIELKANOCNE

  Na Wielkanoc podaruj emocje! VOUCHERY WIELKANOCNE

  Chcesz obdarować bliskich wyjątkowym prezentem, ale brakuje Ci pomysłu? Szukasz niebanalnych rozwiązań, które można zrealizować w dowolnej chwili? Poznaj propozycje ToBiletu! Z myślą o drogich Ci osobach przygotowaliśmy szereg atrakcji, które na długo pozostają w pamięci. Obdarowana osoba sama decyduje, kiedy i na co wykorzysta podarowany przez Ciebie voucher! Do wyboru mamy całą gamę emocji radości, wzruszenia, endorfiny, adrenalina i co tylko sobie wymarzycie!

  Czytaj dalej
 2. Bilety do Muzeum Narodowego w Poznaniu kupisz online

  Bilety do Muzeum Narodowego w Poznaniu kupisz online

  Od teraz na ToBilet.pl będziecie mogli kupić bilety do Muzeum Narodowego w Poznaniu, Muzeum Pałac w Rogalinie, Muzeum Zamek w Gołuchowie, Muzeum A. Mickiewicza w Śmiełowie, Muzeum Etnograficzne, Muzeum Sztuk Użytkowych, Muzeum Instrumentów Muzycznych, Wielkopolskie Muzeum Wojskowe, Muzeum Historii Miasta Poznania (na tą chwilę nieczynne z powodu remontu).

  Czytaj dalej
 3. VOUCHER ToBilet - prezent na święta

  VOUCHER ToBilet - prezent na święta

  Święta już blisko, a ty dalej nie wiesz jaki prezent wybrać? Niezależnie od tego czy potrzebujesz prezentu dla mamy, taty, babci, a nawet pracownika firmy – VOUCHER ToBilet jest uniwersalny dla osób w każdym wieku i zainteresowaniu. Dlaczego?

  VOUCHER może być wymieniony na dowolne wydarzenie sprzedawane na ToBilet.pl, czyli na dowolny spektakl, koncert, festwial, targi, muzea, baseny, SPA, sauny i wiele więcej. Jest w czym wybierać bo tylko od marca tego roku VOUCHER mógł być wymieniony na ponad 260 wydarzeń!

  Czytaj dalej
 4. Gwarancja Zwrotu Pieniędzy na ToBilet.pl

  Gwarancja Zwrotu Pieniędzy na ToBilet.pl

  Nie martw się o swój udział i kup bilet z gwarancją zwrotu pieniędzy! Naszym zadaniem do zawsze było dostarczenie Tobie niezapomnianych emocji. W ToBilet wiemy, że zasługujecie na coś więcej niż tylko kupno biletu. Wiemy, że zakup biletu jest ważny i uważamy, że możecie liczyć na dodatkową pomoc od początku do końca – od wyboru do samego dnia wydarzenia.

  Sytuacja w której się znaleźliśmy niekiedy zmusza nas do odwołania lub przeniesienia wydarzenia. Nie wyobrażamy sobie jednak sytuacji, kiedy platforma do sprzedaży biletów nie dba o Twoją radość z zakupów. Dostarczamy emocje do końca!

  Czytaj dalej
 5. Koncert Daria Zawiałow - Ostatni raz w Helsinkach w Poznaniu

  Koncert Daria Zawiałow - Ostatni raz w Helsinkach w Poznaniu

  Koncert Daria Zawiałow - Ostatni raz w Helsinkach w Poznaniu. Daria Zawiałow to młoda piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka, która już w wieku nastoletnim odkryła swoją pasję do muzyki uczęszczając na zajęcia muzyczne w Mini Studiu Poezji i Piosenki w koszalińskim Centrum Kultury. Pierwszy jej występ mogliśmy oglądać w programie TVP1 "Od przedszkola do Opola", kolejno w telewizji mogliśmy ją spotkać jako zwyciężczynię w programie Szansa na sukces w 2009, a finalnie oglądać jako jedną z uczestniczek czwartego sezonu programu TVN "Mam talent" oraz czwartej edycji "X Faktor"!

  Czytaj dalej
 6. Darmowy webinar - Jak promować i sprzedawać kiedy klient się boi?

  Darmowy webinar - Jak promować i sprzedawać kiedy klient się boi?

  Weź udział w webinarze, który odpowie na podstawowe pytanie - Jak promować i sprzedawać kiedy klient się boi?  Webinar organizowany jest w czwartek, 8 października o godz. 10:00!

  Spotkanie dedykujemy przede wszystkim osobom z branży lokalnych ośrodków kultury, jednak treści przedstawiane przez prelegentów są na tyle uniwersalne, że każdy zainteresowany na pewno wyniesie coś dla siebie!

  Jak wypromować muzea, galerie sztuki i inne ośrodki kultury?

  Czytaj dalej
Strona