Aktualności

 1. Magdalena Abakanowicz. Jesteśmy strukturami włóknistymi - wydarzenia towarzyszące

  Magdalena Abakanowicz. Jesteśmy strukturami włóknistymi - wydarzenia towarzyszące

  W styczniu 2021 roku Magdalena Abakanowicz została patronką Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, który od tej pory nosi imię artystki. Z okazji tego wydarzenia Muzeum Narodowe w Poznaniu prezentuje wystawę „Magdalena Abakanowicz. Jesteśmy strukturami włóknistymi”, koncentrującą się na pojęciu włókna, które łączy twórczość artystyczną Abakanowicz z jej działalnością pedagogiczną.  Bilety na wystawę dostępne są na www.tobilet.pl

  Czytaj dalej
 2. ZOO w Poznaniu zaprasza na dziką przygodę! Bilety kupisz online!

  ZOO w Poznaniu zaprasza na dziką przygodę! Bilety kupisz online!

  Wakacje to najlepszy czas, żeby wybrać się do Ogrodu Zoologicznego w Poznaniu! Od teraz bilety kupicie na www.bilety.zoo.poznan.pl Upalne dni będą najlepsza scenerią do spotkania z lwami, tygrysami, żyrafami i innymi egzotycznymi zwierzętami, których nie zobaczycie nigdzie indziej!

  Czytaj dalej
 3. Ekstremalne pomysły na prezenty prosto z ToBilet.pl

  Ekstremalne pomysły na prezenty prosto z ToBilet.pl

  Dzień Ojca, urodziny, imieniny i rocznice! Ekstremalne wrażenia sprawdzą się przy każdej okazji! Sprawdź listę prezentów, które kupisz, nie wychodząc z domu, na ToBilet.pl!

  Czytaj dalej
 4. 97. PZLA Mistrzostwa Polski odbędą się w Poznaniu! Zdobądź bilety!

  97. PZLA Mistrzostwa Polski odbędą się w Poznaniu! Zdobądź bilety!

  W czerwcu czekają nas nie tylko piłkarskie emocje! W ostatni weekend czerwca do Poznania zawitają najlepsi lekkoatleci z całej Polski! 97. PZLA Mistrzostwa Polski odbędą się od 24 do 26 czerwca na poznańskim Golęcinie.

  Czytaj dalej
 5. Bilety do Muzeum w Szreniawie od teraz dostępne także online

  Bilety do Muzeum w Szreniawie od teraz dostępne także online

  Niesamowite zbiory dawnych narzędzi i maszyn rolniczych, kolekcja lokomobili parowych, zabytkowe ciągniki, a do tego drewniane wozy gospodarskie i wyjazdowe, sanie robocze i dworskie, zabytki z dziedziny rzemiosła wiejskiego, bartnictwa i pszczelarstwa czekają na Was w Muzeum Narodowym Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie. Od teraz bilety kupicie także online na ToBilet.pl!

  Czytaj dalej
 6. Line-up na Enea Edison Festival zamknięty! Wystąpią też KRÓL, Łąki Łan, Ida, Jan Serce, Ofelia i Patrick the Pan

  Line-up na Enea Edison Festival zamknięty! Wystąpią też KRÓL, Łąki Łan, Ida, Jan Serce, Ofelia i Patrick the Pan

  Odbywająca się w dniach 23-24 lipca 2021 r. tegoroczna edycja Enea Edison Festival zamyka swój line-up. Stawkę artystów podbijają: KRÓL, Łąki Łan, Ida, Jan Serce, Ofelia i Patrick the Pan. Bilety jednodniowe i karnety znajdziecie oczywiście na ToBilet.pl

  Czytaj dalej
Strona