Współpraca

Oferta dla partnerów

O ToBilet.pl

Naszą misją jest udostępnienie narzędzia, które w prosty, szybki i bezpieczny sposób pozwoli kupować bilety z pierwszej ręki. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy rozwiązanie, które pomaga w tworzeniu jeszcze lepszych i bardziej profesjonalnych eventów. Prezentujemy Państwu ToBilet.pl - prosty system sprzedaży biletów on-line. To nowoczesny serwis, który został stworzony z myślą o wsparciu Organizatorów Wydarzeń.

Zakres oferty

Naszym klientom oferujemy cały pakiet usług specjalnie dopasowanych do potrzeb, a także wsparcie i doradztwo na każdym etapie procesu sprzedaży biletów. Zapewniamy dynamiczną zmianę cen w reakcji na obecne trendy i kierunki rozwoju, spersonalizowaną kompozycję graficzną biletów, raporty sprzedażowe oraz analitykę sprzedaży, a także elastyczną politykę zwrotu środków dla organizatora. Użytkownicy serwisu w procesie zakupu mogą skorzystać ze sprawdzonych i popularnych metod płatności, takich jak: karty kredytowe lub debetowe, szybkie przelewy on-line, BLIK, portfel elektroniczny Google Pay, Visa Checkout oraz Masterpass. Bezpieczeństwo transakcji zapewnia operator płatności PayU, a wszystkie bilety dystrybuowane przez serwis są zabezpieczone kodem QR i dostarczane do klienta pocztą elektroniczną na wskazany adres. Klienci mogą zamawiać bilety rejestrując się na specjalne konto w serwisie, jednak dla wygody zakup możliwy jest także bez konieczności rejestracji. Zakup biletów możliwy jest w dowolnej chwili, bezpiecznie i na czas.

Model działania

ToBilet.pl jest bileterią, która działa w ramach Grupy MTP i korzysta z jej rozwiązań. Tworząc system bazowaliśmy na latach doświadczeń i unikalnej wiedzy specjalistów, którzy pracując przy licznych wydarzeniach zdobyli niezbędne do stworzenia takiego narzędzia przygotowanie.

Grupa MTP

Grupa MTP to nie tylko organizator szerokiego spektrum eventów, ale także dostawca usług związanych z reklamą, gastronomią i cateringiem, budową stoisk i aranżacją przestrzeni. Aby móc zagwarantować dotarcie do szerokiej grupy potencjalnych nabywców biletów, oferujemy całą naszą widzę oraz wsparcie także na poziomie promocji i reklamy. Zajmiemy się kompleksowym przygotowaniem Państwa wydarzenia, począwszy od promocji i dystrybucji biletów online, poprzez sprzedaż stacjonarną i kontrolę wstępu, aż po raporting, rekomendację i wsparcie w czasie kolejnych eventów.

Dlaczego ToBIlet.pl ?

To jedyna platforma biletowa w Polsce, która oferuje taką siłę marketingową, połączoną z gwarancją bezpieczeństwa, możliwościami stałego rozwoju technologicznego oraz szerokim wsparciem specjalistów. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt dla Partnerów

Ksawery Niemier

tel. 696 050 055

mail: [email protected]