Współpraca

Dobrze Cię widzieć!
Organizujesz wydarzenia biletowane? Potrzebujesz systemu do sprzedaży biletów, który niezawodnie sprawdzi się w obiektach takich jak kino, teatr, basen, SPA, muzeum, park rozrywki, obiekt sportowy lub historyczny? Poznaj ToBilet.pl - narzędzie do sprzedaży biletów online, które w prosty, szybki i bezpieczny sposób umożliwia zakup biletów z pierwszej ręki. ToBilet.pl to nie tylko prosty system sprzedaży biletów online, ale też serwis wsparcia sprzedaży i efektywny przekaz reklamowy.

Co możemy dla Ciebie zrobić?
Oferujemy sprawdzony przez tysiące odbiorców prosty i wygodny system sprzedaży biletów. System Sprzedaży ToBilet.pl umożliwia sprzedaż biletów on-line oraz w kasach stacjonarnych. Nie ponosisz żadnych kosztów za uruchomienie sprzedaży on-line na ToBilet.pl. Co więcej, informacje o Twoim wydarzeniu, obiekcie, atrakcji znajdą się w serwisie i mediach społecznościowych ToBilet.pl. To nie wszystko! Dotarcie do szerokiej publiczności i sprzedaż biletów Twoim odbiorcom to nasz najważniejszy cel, dlatego wychodzimy poza ramy standardowej oferty! Kanały promocji ToBilet.pl obejmują działania on-line, off-line, kampanie outdoorowe, a także profesjonalną obsługę posprzedażową – ambasadorów Twojego projektu!

Tobilet.pl to:

ToBilet.pl to sprawdzony system sprzedaży biletów online na każde wydarzenie
Dzięki ToBilet.pl Twoi Klienci szybko i intuicyjnie kupią bilety na każde biletowane wydarzenie.
Sprzedaż biletów on-line przez platformę ToBilet.pl obejmuje:

  • intuicyjny proces sprzedaży – bez ograniczeń ilościowych
  • monitoring, raporty i analitykę sprzedaży
  • wsparcie na każdym etapie sprzedaży biletów
  • możliwość stworzenia responsywnej strony internetowej do sprzedaży biletów on-line
  • system obsługi zwrotu zakupionych biletów – np. w przypadku odwołania wydarzenia
  • wsparcie obsługi klientów przez Call Center ToBilet.pl

Sprzedawanie biletów on-line wymusza obecna sytuacji epidemiczna w kraju i na świecie. Dostępu do biletów on-line oczekują również Klienci, którym zależy na rezerwacji konkretnych dni i godzin. Nasze rozwiązania pozwalają kontrolować ruch gości i dostosować obiekt do bieżących wymogów sanitarnych. Koniec z tłokiem i kolejkami! Wspólnie zadbajmy o dobry klimat Twojego obiektu/wydarzenia!

ToBilet.pl to system sprzedaży biletów w kasie stacjonarnej
Tworząc Tobilet.pl, bazowaliśmy ogromnym doświadczeniu eventowym Grupy MTP (Międzynarodowych Targów Poznańskich). System sprzedaży stacjonarnej został przetestowany przez tysiące zwiedzających, którzy cały proces sprzedaży i logistyki wejść ocenili bardzo wysoko. ToBilet.pl pozwala na sprawną obsługę klientów indywidualnych i grup. W ramach obsługi zapewniamy moduł kasowy, niezbędny sprzęt (komputery, drukarki, szuflady na pieniądze itp.) oraz narzędzia do prowadzenia bezdotykowej kontroli dostępu. W naszej ofercie sprzedaży biletów znajdziesz również biletomaty. Oprócz zakupu samych urządzeń zatroszczymy się o dostawę, montaż, odpowiednie oprogramowanie, konfigurację i wsparcie techniczne.

ToBilet.pl to bileteria
Na www.ToBilet.pl prezentujemy ekskluzywną kolekcję wydarzeń z różnych dziedzin – koncerty, wydarzenia sportowe, eventy tematyczne, imprezy targowe i wiele, wiele innych. Bilety można kupić w dowolnej chwili, z dowolnego miejsca na świecie, bezpiecznie i intuicyjnie. Używamy popularnych metod płatności, dbamy o bezpieczeństwo transakcji i dystrybucji. Dlaczego nie mielibyśmy obsługiwać Twoich eventów?

ToBilet.pl to skuteczne wsparcie sprzedaży
Zabiegamy, aby klienci mieli jak najczęstszy kontakt z Twoją ofertą, dlatego korzystamy z wielu źródeł. W zależności od skali wydarzenia projektujemy kampanie promocyjne w Internecie, prasie i na nośnikach zewnętrznych. Na wsparcie sprzedaży przeznaczamy własne budżety. ToBilet.pl to jedyna platforma biletowa w Polsce z siłą marketingową całej Grupy MTP! Wykorzystaj potencjał 100 lat doświadczeń i marki wartej miliony!

ToBilet.pl to obsługa stacjonarna biletów – kołowrotki
Działamy kompleksowo. Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy weryfikacji wejść, zapewnimy również cały system umożliwiający bezdotykowe i sprawne sprawdzanie biletów. System Weryfikacji Wejść obsługuje bilety zakupione on-line, tradycyjnie w kasach biletowych, daje też możliwość import do systemu kodów kreskowych zewnętrznych kart i ich weryfikacji w kołowrotach.

Prawda, że warto?
Rozpoczynając współpracę z ToBilet.pl ryzykujesz tylko większą sprzedaż biletów. Oprzyj się na doświadczeniu naszego zespołu i wzmocnij swój przekaz. Idź z duchem czasu i otwórz się na sprzedaż biletów on-line. Wyprzedź konkurencję i jeszcze lepiej odpowiadaj na potrzeby swoich klientów.

Napisz lub zadzwoń do nas!
Działamy nieszablonowo, dlatego każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, aby jak najlepiej dopasować ją do Twoich oczekiwań. Służymy wsparciem na każdym etapie rozmów i wdrażania systemu sprzedaży biletów, a także posprzedażowo.

Porozmawiajmy o Twoim sukcesie!

Rafał Janowski
tel.
603 411 857
mail:
[email protected]