Współpraca

Współpracuj z nami!

ToBilet – system sprzedaży biletów online

Naszą misją jest udostępnienie narzędzia do sprzedaży biletów online, które w prosty, szybki i bezpieczny sposób pozwoli kupować bilety z pierwszej ręki. Proponujemy rozwiązanie, które pomaga w tworzeniu jeszcze lepszych i bardziej profesjonalnych eventów. Prezentujemy ToBilet.pl - prosty system sprzedaży biletów online. To także nowoczesny serwis, który został stworzony z myślą o wsparciu Organizatorów Wydarzeń i lokalnych atrakcji.

Zakres oferty systemu biletowego

W ramach współpracy z bileterią ToBilet oferujemy cały pakiet usług specjalnie dopasowanych do potrzeb, a także wsparcie i doradztwo na każdym etapie procesu sprzedaży biletów. Zapewniamy dynamiczną zmianę cen w reakcji na obecne trendy i kierunki rozwoju, spersonalizowaną kompozycję graficzną biletów, raporty sprzedażowe oraz analitykę sprzedaży, a także elastyczną politykę zwrotu środków dla organizatora.

Proces współpracy – rozpoczęcie sprzedaży biletów online

  • 1. Sprawdzenie oczekiwań klienta
  • 2. Przygotowanie i omówienie oferty
  • 3. Potwierdzenie spełniania oczekiwań klienta
  • 4. Dostarczenie draftu umowy i weryfikacja jej warunków
  • 5. Zawarcie umowy
  • 6. Przekazanie klientowi wytycznych niezbędnych do założenia sprzedaży (grafiki, copy, lokalizacje, stawki VAT itp.)
  • 7. Uruchomienie sprzedaży testowej i weryfikacja przez klienta
  • 8. Upublicznienie sprzedaży

Co ważne, wchodząc z nami w współpracę, za uruchomienie sprzedaży online na ToBilet.pl nie płacisz ani grosza!

Użytkownicy serwisu w procesie zakupu mogą skorzystać ze sprawdzonych i popularnych metod płatności, takich jak: karty kredytowe lub debetowe, szybkie przelewy on-line, BLIK, portfel elektroniczny Google Pay, Visa Checkout oraz Masterpass. Bezpieczeństwo transakcji zapewnia operator płatności PayU, a wszystkie bilety dystrybuowane przez serwis są zabezpieczone kodem QR i dostarczane do klienta pocztą elektroniczną na wskazany adres email.

Klienci mogą zamawiać bilety rejestrując się na specjalne konto w serwisie, jednak dla wygody zakup możliwy jest także bez konieczności rejestracji. Zakup biletów możliwy jest w dowolnej chwili, bezpiecznie i na czas.

Dodatkowe zalety sprzedaży biletów online

BEZPIECZNIE - Bezdotykowo, ograniczając kontakt z obsługą do minimum
BEZ STANIA W KOLEJCE - Klient może wydrukować bilet lub pokazać go na ekarnie telefonu i cieszyć się natychmiastową obsługą
PEŁNA OBSŁUGA - contact center (chat, mail, telefon) - udzielanie informacji, wystawianie faktur, wymiana biletów, pomoc klientom
DODATKOWA PROMOCJA – Twój klient może mieć styczność z ofertą z wielu źródeł, przeznaczamy własne budżety na promocje Twoich wydarzeń w internecie

Dodatkowo, dla naszych partnerów w ramach współpracy możemy dostarczyć system do sprawdzania biletów w obiekcie na miejscu.

Dlaczego ToBIlet.pl ?

To jedyna platforma biletowa w Polsce, która oferuje taką siłę marketingową, połączoną z gwarancją bezpieczeństwa, możliwościami stałego rozwoju technologicznego oraz szerokim wsparciem specjalistów. Zapraszamy do kontaktu!

Zaufany system biletowy ToBilet

ToBilet.pl jest bileterią, która działa w ramach Grupy MTP i korzysta z jej rozwiązań. Tworząc system bazowaliśmy na latach doświadczeń i unikalnej wiedzy specjalistów, którzy pracując przy licznych wydarzeniach zdobyli niezbędne do stworzenia takiego narzędzia przygotowanie.

Grupa MTP

Grupa MTP to nie tylko organizator szerokiego spektrum eventów, ale także dostawca usług związanych z reklamą, gastronomią i cateringiem, budową stoisk i aranżacją przestrzeni. Aby móc zagwarantować dotarcie do szerokiej grupy potencjalnych nabywców biletów, oferujemy całą naszą widzę oraz wsparcie także na poziomie promocji i reklamy. Zajmiemy się kompleksowym przygotowaniem Państwa wydarzenia, począwszy od promocji i dystrybucji biletów online, poprzez sprzedaż stacjonarną i kontrolę wstępu, aż po raporting, rekomendację i wsparcie w czasie kolejnych eventów.

Kontakt dla Partnerów

Zapraszamy do kontaktu!

Ksawery Niemier

tel. 696 050 055

mail: [email protected]