Współpraca

ToBilet – najwygodniejsza platforma sprzedaży biletów online, w kasach biletowych oraz w biletomatach. Obsługujemy kompleksowo wydarzenia sportowe, kulturalne, targowe oraz obiekty takie jak kina, teatry, baseny, SPA, muzea, parki rozrywki czy obiekty sportowe.

Zapewnimy obsługą sprzedaży biletów online, w punktach stacjonarnych, a do tego obsługę posprzedażową i skuteczne działania wspierające sprzedaż.

Zaufali nam m.in.:

ORGANIZATORZY MEGAEVENTÓW:
Aeropact Sp. z o.o., organizator np. Aerobaltic Lotos Gdynia 2019 i 2021 - największych cywilnych pokazów lotniczych w tej części Europy czy Lotnisko Leszno, organizator m.in. największych nocnych pokazów lotniczych w Wielkopolsce – Antidotum Airshow Leszno 2022.

TEATRY:
Teatr 6. Piętro, Teatr Wielki w Poznaniu, Fundacja Malta – organizator Malta Festival

MUZEA:
Muzeum Narodowe w Poznaniu, Wielkopolskie Muzeum Niepodległości, Wystawa klocków LEGO – HistoryLand, Muzeum Oręża Polskiego, Muzeum Sopotu, Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie, Poznańskie Muzeum Pyry

AGENCJE KONCERTOWE I ARTYSTYCZNE:
Good Taste Production,  Viva Music, Agencja Artystyczna Piotr Kończal, Visual Production

OBIEKTY SPORTOWE I REKREACYJNE:
Termy Maltańskie, Palmiarnia Poznań, ZOO Poznań, Molo Sopot – Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sopocie, Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji, Poznańskie Stowarzyszenie Żużla,

Obsługujemy także kompleksowo sprzedaż biletów na wszystkie wydarzenia targowe realizowane przez Grupę MTP – w tym wydarzenia, które co roku odwiedza kilkadziesiąt tysięcy osób takie jak Poznań Game Arena, Poznań Motor Show, Cavaliada czy biznesowe targi o międzynarodowym charakterze - MEBLE POLSKA, BUDMA.

PROSTY I KOMPLEKSOWY SYSTEM SPRZEDAŻY BILETÓW

Zapewniamy:

  • intuicyjny proces sprzedaży – bez ograniczeń ilościowych
  • monitoring, raporty i analitykę sprzedaży
  • wsparcie na każdym etapie sprzedaży biletów
  • możliwość utworzenia responsywnej strony internetowej do sprzedaży biletów on-line
  • system obsługi zwrotu zakupionych biletów – np. w przypadku odwołania wydarzenia
  • wsparcie obsługi klientów przez Call Center ToBilet.pl.

SPRZEDAŻ ONLINE W BILETERII TOBILET.PL
Ufając naszemu doświadczeniu i oddając nam do sprzedaży bilety na Twoje wydarzenie czy do Twojego obiektu sprawiasz, że można je kupić w dowolnej chwili, z dowolnego miejsca na świecie, bezpiecznie i intuicyjnie. Używamy popularnych metod płatności, dbamy o bezpieczeństwo transakcji i dystrybucji.

SPRZEDAŻY BILETÓW W KASIE STACJONARNEJ
Mamy także opracowane systemy i procedury sprzedaży stacjonarnej biletów, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla grup. W ramach obsługi zapewniamy moduł kasowy, niezbędny sprzęt (komputery, drukarki, szuflady na pieniądze itp.) oraz narzędzia do prowadzenia bezdotykowej kontroli dostępu. W naszej ofercie sprzedaży biletów znajdziesz również biletomaty. Oprócz zakupu samych urządzeń zatroszczymy się o dostawę, montaż, odpowiednie oprogramowanie, konfigurację i wsparcie techniczne.

TOBILET.PL TO SKUTECZNE WSPARCIE SPRZEDAŻY
Zabiegamy, aby klienci mieli jak najczęstszy kontakt z Twoją ofertą. W zależności od skali wydarzenia projektujemy kampanie promocyjne w Internecie, prasie i na nośnikach zewnętrznych. Na wsparcie sprzedaży przeznaczamy również własne budżety. ToBilet.pl to jedyna platforma biletowa w Polsce z siłą marketingową całej Grupy MTP!

Napisz lub zadzwoń do nas!

Działamy nieszablonowo, dlatego każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, aby jak najlepiej dopasować ją do Twoich oczekiwań. Służymy wsparciem na każdym etapie rozmów i wdrażania systemu sprzedaży biletów, a także posprzedażowo.

Rafał Janowski
tel. +48 603 411 857
mail: [email protected]

Łukasz Karnabol
tel. +48 696 050 055
mail: [email protected]