Najlepszy prezent na dzień ojca

Myślisz nad idealnym prezentem z okazji Dnia Ojca? Zaskocz go i podaruj mu emocje na wydarzenie przygotowane specjalnie dla niego. Każdy ojciec jest inny, ale my odpowiemy na wszystkie ich zainteresowania. Z naszej oferty wybraliśmy TOP 5 wydarzeń z których gwarantujemy, że Twój tata będzie zadowolony. Nie ma nic piękniejszego jak uśmiech wywołany dobrze dobranym prezentem. Zobacz co przygotowaliśmy!

Poznań Moto Fest

Od 27 do 28 czerwca może czekać Twojego ojca wydarzenie pełne emocji i najlepszej zabawy, którego nie można przegapić. Na Targach Poznańskich czekać będą ekspozycje z ponad 200 wyjątkowymi pojazdami – samochodami, motocyklami i kamperami. To wydarzenie, które przepełnione będzie zarówno klasycznymi modelami, zabytkami, a także sportowymi autami. Dodatkowo, znaleźć można będzie 50 super-samochodów i pojazdów kolekcjonerskich. Więcej informacji i bilety na targi dostępne są na ToBilet.pl

Triathlon story, czyli chłopaki z żelaza

Energetyczna i dynamiczna komedia opowie o historii w przeddzień zawodów Ironman. Spektakl na którym uśmiejecie się do łez wystawiany jest w Poznaniu 28.06 na Sali Ziemi, 06.09 w teatrze apollo, a także 5.12 w Gdyni. „Triathlon story” rozbraja szczerością, uwodzi potężną dawką dobrego humoru i nie zwalnia tempa ani na chwilę. Bawi widzów od pierwszej do ostatniej minuty spektaklu. Historia o męskim porozumieniu i przyjaźni. Bilety i więcej informacji o spektaklu znajdziesz na ToBilet.pl

Dobry wieczór kawalerski, czyli na drugą nóżkę

Kolejna komedia w której może się zdarzyć wszystko. Najnowsza odsłona sztuki pokazującej szaleństwo kawalerskiego wieczoru! To dokładnie dwa akty świetnej zabawy, które można zobaczyć 13.09 w Poznaniu i 25.10 w Gdyni. Pomyśl co może wydarzyć się podczas wieczoru kawalerskiego. Bohaterowie dzielą się swoimi doświadczeniami z kobietami i omawiają relacje damsko-męskie. A wszystko to wybornie podane na scenie w formie błyskotliwych dialogów i dynamicznie wyreżyserowanych scen. Więcej informacji i bilety na spektakl w sprzedaży tutaj.

Euro Target Show

Twój tata nie jest fanem motoryzacji? A może woli bardziej męskie sporty? Zapraszamy więc na targi Euro Target Show. I edycja Euro Target Show to kontynuacja doskonale znanych, popularnych i silnie ugruntowane w świadomości naszych zwiedzających targów myśliwskich KNIEJE (6 edycja), targów wyposażenia survivalowego i militarnego Survival Force Expo (3 edycja) oraz targów strzelectwa ShootingPro (2 edycja). Strzelectwo, survival i militaria, a także myślistwo w Poznaniu 9-11 października w Warszawie. Dowiedz się więcej o biletach i wydarzeniu tutaj.

Retro Motor Show

Przenieś tatę z nami do czasów największych klasyków zabytkowej motoryzacji XX wieku. To prawdziwa podróż do przeszłości dla każdego fana czterech kółek! Na ekspozycji spotkacie nie tylko nasze krajowe egzemplarze, ale także niedostępne zachodnie perełki. Wydarzenie organizowane jest wraz z partnerami z miłości do klasycznej motoryzacji. Bilety na targi kupisz na ToBilet.pl.