Na ToBilet znajdziesz wydarzenia w całej Polsce! Już w czerwcu #WracamyDoGry z targami, spektaklami, musicalami i wystawami sztuki! Masz dość siedzenia w domu? Czas wyjść i zaczerpnąć trochę kultury.

Wystawy, spektakle, musicale i targi w Poznaniu na ToBilet!

Wystawa Moniki Sosnowskiej - Fasada

Codziennie od wtorku do niedzieli od 12:00 do 19:00 w Galerii Labirynt w Lublinie odbędzie się wystawa Moniki Sosnowskiej „Fasada”, gdzie artystka przedstawia metaforę kryzysu, którego kulminację i ostateczny kres przyspieszyła ostatnia sytuacja w Polsce i na świecie. Bilety na wystawę dostępne są na ToBilet.pl za jedyne 9zł! Zobacz więcej tutaj!

Letni Targ Ogrodniczy

Pod koniec tego miesiąca możecie za jedyne 5zł wziąć udział w Letnim Targu Ogrodniczym w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.  Weekend 20-21 czerwca zarezerwowany jest dla wszystkich kochających rośliny. Tego dnia ogrodo-maniaków zapraszamy na targ roślin, narzędzi i akcesoriów. Podczas wydarzenia będziecie mieć okazję wzięcia udziału w warsztatach z ekipą sklepu Zarośla, a także wymienić się sadzonkami w sąsiedzkim punkcie wymiany roślin. Całe wydarzenie zakończy się hucznym AFTER PARTY pod gołym niebem! Zobacz więcej o targu tutaj.

Poznań Moto Fest

Poznań Moto Fest – motoryzacyjne wydarzenie w ostatni weekend czerwca.  27-28 czerwca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się piknik dla fanów czterech kółek i nie tylko. Przez pełne 2 dni będziesz mieć okazję zobaczyć ponad 200 wyjątkowych pojazdów. Będą czekać na ciebie samochody, motocykle i kampery – nowoczesne sportowe modele, ale także klasyczne i zabytkowe auta. Na ekspozycji znajdą się też auta tuningowe, a dodatkową atrakcją będzie pokaz motocyklowych Stuntów. Więcej informacji o targach znajdziesz na ToBilet.pl

Spektakl Zakonnica w Teatrze Muzycznym

Tęskniliście za kulturą? Mamy dla was dodatkowy termin spektaklu Zakonnica w przebraniu w Teatrze Muzycznym w Poznaniu. Już 27 czerwca poznacie historię barowej piosenkarki, która zostaje przypadkowym świadkiem morderstwa dokonanego przez jej kochanka. Policja oferuje jej pomoc i wysyła ją do klasztoru, gdzie dołącza do zakonnego chóru. Więcej o musicalu w Poznaniu dostępne tutaj.

Wystawa Malarstwa Impresjonistów i Postimpresjonistów w 3D

Tyle wydarzeń jednego weekendu! 27-28 czerwca odbędzie się Wystawa Malarstwa Impresjonistów i Postimpresjonistów w 3D w Poznaniu. Wystawa ta w ubiegłej edycji przyciągnęła do siebie tysiące osób z całej Polski! Dlaczego? To niesamowita podróż po świecie sztuki, gdzie dzieła wychodzą z ram. Zobaczysz blisko 60 dzieł najpopularniejszych artystów w wersji 3D – ożywione obrazy klasyków np. Monet, czy Vincent Van Gogh. Bilety od 20zł! Zobacz więcej i kup bilet na ToBilet.pl

Widowisko Orzeł i Krzyż

To nie wszystko! Koniec czerwca przyniesie dla mieszkańców wielkopolski największe nocne show w historii Polski. W Murowanej Goślinie od 27 czerwca do 18 lipca w Parku Dzieje zobaczyć będzie można widowisko Orzeł i Krzyż. Jest to żywa historia Polski z wykorzystaniem poruszającej muzyki, efektów specjalnych i gry światłem. Występować będzie niemal 400 aktorów wcielających się w ponad 1500 postaci! Więcej informacji o wydarzeniu dostępne tutaj.

Voucher na wydarzenia ToBilet.pl przez cały rok!

Jeszcze nie wiesz na co się zdecydować? W ofercie jest też voucher ToBilet.pl na wszystkie wydarzenia. Wybierz kwotę, którą w dowolnie wybranym momencie wymienisz na spektakl, targi, konferencje, czy koncerty w Poznaniu, Krakowie, Lublinie i wielu innych miastach. Zobacz więcej informacji o voucherze ToBilet tutaj.