Brama Poznania ICHOT - vouchery

Wystawy

01-09-2021 - 30-09-2021

wtorek-piątek 10:00-18:00, weekend 10:00-19:00, poniedziałek nieczynne

Poznań

ul. Gdańska 2, 61-123 Poznań

Wybierz bilet

Organizator: PCD - Poznańskie Centrum Dziedzictwa

Brama Poznania – pierwsze w Polsce centrum interpretacji dziedzictwa – opowiada o początkach państwa polskiego i Ostrowa Tumskiego. Nie znajdziecie tu muzealnych eksponatów. Za pomocą narzędzi multimedialnych opowiadamy historię wyspy katedralnej prostym językiem, pozbawionym naukowego żargonu.

Przygotowaliśmy dwie ścieżki zwiedzania: dla młodzieży i dorosłych oraz dla rodzin z dziećmi. Integralną częścią każdej z nich jest audioprzewodnik (dostępny jest aż w 8 wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej, hiszpańskiej, francuskiej, czeskiej, rosyjskiej i ukraińskiej), który intuicyjne prowadzi przez wystawę i daje możliwość zwiedzania w indywidualnym tempie. Przestrzeń ekspozycji dostosowana jest dla osób z różnymi niepełnosprawnościami.

Bilet na ekspozycję Bramy Poznania to również możliwość skorzystania z audiowycieczki po wyspie katedralnej  i bezpośredniego spotkania z dziedzictwem. Wycieczka ma dwie ścieżki zwiedzania: dla młodzieży i dorosłych oraz dla rodzin z dziećmi. Zapraszamy!

Za pośrednictwem serwisu ToBilet.pl można kupić voucher indywidualny lub rodzinny (maksymalnie 5 osób, w tym maksymalnie 2 osoby dorosłe + dzieci do 16. r.ż.). Otrzymany voucher, w formie papierowej lub elektronicznej należy wymienić na bilet, umożliwiający wejście na ekspozycję w kasie Bramy Poznania.

Biuro Obsługi Klienta Bramy Poznania zastrzega sobie prawo do opóźnienia realizacji vouchera ze względów organizacyjnych.

Klauzula informacyjna

To też może Cię zainteresować