BUNKIER51 Arena z laserowym paintballem i escape room

Bunkier 51 to ponad 550 m² labiryntów w klimacie militarnym oraz 150 m² strefy „rozrywki”.

Atrakcje

01-12-2022 - 31-01-2023

poniedziałek-piątek: 10:00-21:00, sobota: 11:00-20:00, niedziela: 11:00-19:00

Toruń

ul. Wielki Rów 40a

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: http://www.bunkier51.pl

LASEROWY PAINTBALL

Bunkier 51 to ponad 550 m² labiryntów w klimacie militarnym oraz 150 m² strefy „rozrywki”. Zestaw który otrzymuje każdy zawodnik to replika pistoletu maszynowego MP7 sprzężonego z czujnikami trafienia umieszczonymi na głowie (opaska, hełm lub czapka). Zaletą systemu jest to, iż jest bezbolesny, nie brudzi ubrań, nie potrzeba specjalnego ubioru i masek, a oprogramowanie wgrane w karabiny umożliwia przeprowadzenie rozgrywek z różnymi scenariuszami, nikt nie będzie się nudził. Zapraszamy na indywidualne rozgrywki, imprezy zamknięte, imprezy urodzinowe (dzieci od 10 roku życia), imprezy integracyjne, wieczory panieńskie/kawalerskie, organizacje szkoleń firmowych, team building.

W rozgrywce jednorazowo może brać udział 10 zawodników, natomiast lokal przystosowany jest do przyjęcia grupy do 50 osób. Przy większej grupie uczestników tworzymy teamy 4-5 osobowe i prowadzimy system punktowanych rozgrywek według wcześniejszych ustaleń. Pozostali goście w oczekiwaniu na swoją rozgrywkę mają do dyspozycji stół do ping ponga, piłkarzyki, dart. Zachęcamy do organizacji imprez zamkniętych, gdyż część lokalowa jest na tyle przestronna, że poza ekscytującymi rozgrywkami laserowego paintball’a w lokalu można również zorganizować tańce. Dla zainteresowanych możliwość zorganizowania DJ’a oraz cateringu (współpracujemy z jedna z najlepszych firm tej branży w mieście). Preferujemy rezerwacje telefoniczne.


ESCAPE ROOM - TAJEMNICA STREFY 51

Strefa 51 to tajna amerykańska baza wojskowa znajdująca się na pustyni w stanie Nevada. O tajemniczej i pilnie strzeżonej Strefie 51 krąży wiele opowieści. Większość z nich związana jest z prowadzeniem przez rząd USA badań nad kosmitami. „Zwykły śmiertelnik” nie ma szans by tam się dostać, ale u nas w Bunkier 51 znajduje się tajne przejście do laboratorium Strefy51, więc możecie osobiście odkryć jej tajemnicę przychodząc do naszego escape room w Toruniu.

FABUŁA POKOJU:

… stary pracownik laboratorium Strefy51 u schyłku swego życia postanawia podzielić się ze światem tą tajemnicą. Pomaga Wam przedostać się przez zakamarki bazy wojskowej i docieracie do samego jej centrum, gdzie już tylko jedno zaszyfrowane przejście dzieli Was od największej tajemnicy ludzkości…

  • Poziom trudności: łatwy
  • Ilość osób: 2-4
  • Czas: 60 minut

ESCAPE ROOM - SEKRETNE STOWARZYSZENIE

FABUŁA POKOJU:

…od pokoleń krążą opowieści o grupie ludzi, która faktycznie rządzi Światem. Okazało się, że to nie mit, a sekretne stowarzyszenie ma swoją siedzibę właśnie w Toruniu … Ich najbliższe spotkanie zbiega się z koniunkcją planet – zjawiskiem tak potężnym, że może dać im moc, aby zrealizować ich najbardziej niecny plan – zmniejszenie liczby ludności o połowę. Musicie zinfiltrować siedzibę loży i wykraść artefakty, które pozwolą im osiągnąć taką moc. W was jedyna nadzieja ….

Poziom trudności: średni

Ilość osób: 2-6

Czas: 75 minut


Godziny otwarcia*

poniedziałek-piątek: 10:00-21:00 (20:00 ostatnie wejście)
sobota: 11:00-20:00 (19:00 ostatnie wejście)
niedziela: 11:00-19:00 (18:00 ostatnie wejście)

To też może Cię zainteresować