Centrum Nauki Wyobraźnia

Interaktywna wystawa

Wystawy

14-10-2023 - 23-06-2024

wtorek-piątek 09:00-16:00, sobota-niedziela 10:00-18:00

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilon 1, wejście od ul. Głogowskiej 18

Wybierz bilet

Chcesz zanurzyć się w fascynującym świecie światła i barw? Przyjdź i odkryj tajemnice, które czekają na Ciebie w Centrum Nauki Wyobraźnia! To nie tylko wystawa, to interaktywna przygoda, która pozwoli Ci zrozumieć zjawiska, które otaczają nas każdego dnia.

Dlaczego warto nas odwiedzić?

  • Największa w Polsce - Nasza ekspozycja to największa tego typu interaktywna wystawa z dziedziny optyki w kraju. Znajdziesz tu nie tylko odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, ale także inspirację do dalszych poszukiwań.
  • Interaktywne stanowiska - Od kalejdoskopu, przez krzywy świat luster, po magiczne szachy. Każde stanowisko to nowa przygoda i nowe doświadczenie.
  • Warsztaty edukacyjne - Nie tylko oglądaj, ale też uczestnicz! Nasze warsztaty pozwolą Ci praktycznie zrozumieć prezentowane treści. Prowadzone przez pasjonatów, dla których nauka to nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja.
  • Dla każdego coś ciekawego - Bez względu na wiek czy poziom wiedzy, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nasze stanowiska edukacyjne są tak zaprojektowane, aby dostarczać wiedzy na różnych poziomach zaawansowania.

Dzieci do lat 6 wchodzą bezpłatnie. Wstęp jest możliwy wyłącznie w towarzystwie rodzica bądź opiekuna. Bilet ulgowy przysługuje posiadaczom ważnej legitymacji szkolnej, studenckiej, emeryta i rencisty oraz posiadaczom karty dużej rodziny. Dzieci do lat 6 wchodzą bezpłatnie na wystawę. Wstęp jest możliwy wyłącznie w towarzystwie rodzica bądź opiekuna. Wstęp do Manualni przeznaczony dla dzieci powyżej 9 lat. Ścieżka gdzie wzrok nie sięga dedykowana dzieciom od 12 lat. Dla biletów łączonych, zwiedzanie ekspozycji należy zacząć od Manualni.

Więcej informacji - zachęcamy do kontaktu: e-mail [email protected], tel. 61 250 92 55.

Zamówienia grupowe

Grupy zorganizowane od 10 osób (plus opiekun) zapraszamy od środy do piątku:

  1. Wystawa przeznaczona jest dla dzieci od 6 roku życia. Nie przyjmujemy grup zorganizowanych poniżej 6 lat.
  2. Czas trwania zajęć: jedna ścieżka to ok. 1 h 15 min.
  3. Czas trwania Warsztatów w Maualnii to ok. 1h 15 min.
  4. Do wyboru pakiety 3h do 6h w zależności od dostępności sal i edukatorów.

Do każdej puli 10 biletów 1 bilet dla opiekuna gratis (każdy kolejny opiekun zobowiązany jest kupić bilet).

Wejście tylko po wcześniejszej rezerwacji: Monika Rudzka, e-mail: [email protected], tel. 691 032 675

 

Parking

Parking podziemny zlokalizowany jest przy ulicy Głogowskiej 11. Wjazd na parking znajduje się tuż za budynkiem Centrum Targowego, na wysokości dworca PKP, w miejscu po byłej restauracji Adria.

♿ Na terenie parkingu znajdują się specjalne przestrzenie dla osób z niepełnosprawnościami.

Zobacz mapę dojazdu

 

ŚCIEŻKI EDUKACYJNE I WARSZTATY:

To też może Cię zainteresować