Centrum Sportu Szamotuły Sp. z o.o.

Jeżeli sport to Twój styl życia, to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

Sprawdź ofertę dynamicznie rozwijającego się Centrum Sportowego w Szamotułach, przyjdź na trening lub zregeneruj się w grocie solnej.

 

Sport

Poniedziałek- Piątek 7:00-21:00, Sobota- Niedziela 9:00-17:00

Szamotuły

ul. Sportowa 6, 64-500 Szamotuły

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://csszamotuly.pl/

Jeżeli chcesz aktywnie spędzić czas kup bilet na siłownię, a jeżeli potrzebujesz chwili wytchnienia koniecznie umów się na seans w grocie solnej w Centrum Zdrowia Szamotuły. Strefa ciężarów przygotowana jest z myślą zarówno o osobach,  które preferują podstawowe, wolne ćwiczenia, jak i duże ciężary; w strefie cardio czekają  4 bieżnie Intenza oraz 3 orbitreki  Intenza; w strefie maszyn dostępne są profesjonalne sprzęty, które wzmacniają i rozbudowują muskulaturę. W siłowni Centrum Zdrowia Szamotuły znajdą maszyny na wszystkie ważne partie mięśniowe. Grota solna jest oryginalnym sposobem wykorzystania soli w dziedzinie rehabilitacji, profilaktyki chorób i ochrony zdrowia, w wnętrzu panuje charakterystyczny mikroklimat, powietrze jest nasycone minerałami i mikroelementami. 45 minutowy sensa

Centrum Sportu Szamotuły zastrzega sobie możliwość wynajmu siłowni dla grup zorganizowanych, z możliwością czasowego wyłączenia korzystania z siłowni dla klientów indywidualnych.

Regulamin Groty Solnej, przed zakupem biletu zapoznaj się z przeciwskazaniami i zaleceniami dotyczącymi korzystania z groty solnej.

To też może Cię zainteresować