FARMA ADRENALINY

Chcesz poznać smak off roadu wybierając się na kilkunasto-kilometrowy przejazd jednym z naszych profesjonalnie przygotowanych samochodów terenowych? Chcesz poczuć się jak kierowca rajdowy w akcji? A może chcesz sprezentować komuś najbliższemu zastrzyk adrenaliny?

Atrakcje

01-04-2024 - 30-09-2024

Poznań

ul. Strzeszyńska 242, 60-479 Poznań

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: http://www.farma-adrenaliny.pl

Organizator: Farma Adrenaliny

FARMA ADRENALINY to inicjatywa ludzi z pasją, którzy przez lata doświadczenia w branży chcą zapewnić Państwu niezapomniane doznania.

Wiemy, że każdy Klient posiada indywidualne potrzeby oraz uwarunkowania, do których dostosowujemy naszą ofertę.

Pakiety:

 • OFF-ROAD EXPERIENCE (1H) CO-DRIVER 

  Poczuj się jak prawdziwy pilot rajdowy nawigując naszego doświadczonego kierowcę wg. notatek nawigacyjnych jak na prawdziwych rajdach terenowych - roadbooka. Te prawdziwe terenowe potwory udowodnią, że na wzniesienia na które trudno jest wejść, spokojnie da się wjechać a błoto ponad kolana to dla nich naturalne środowisko bytowania. A jeśli coś pójdzie nie tak - to tym lepiej! Będziecie mięli okazję poznać off-roadowe techniki wydostawania się z opresji. Samochód zabiera do 4 osób więc jest to doskonała atrakcja dla grupy przyjaciół lub całej rodziny. Jeśli chcecie wziąć udział większą grupą - spokojnie, samochodów i najwyższej klasy instruktorów nam nie zabraknie!

 • OFF-ROAD ADVENTURE (1H)

  Nasz podstawowy pakiet przejazdu off road to ok 20 km najlepszej naszym zdaniem formy spędzania wolnego czasu. Trasa w formie pętli po przepięknych i malowniczych okolicach Poznania średnio zajmuje około godzinę. Zaprojektowana tak aby stopień trudności narastał z każdym przebytym kilometrem, by pod koniec zmienić się w odcinek specjalny jak na prawdziwym rajdzie. Na przejazd można zabrać do 3 osób z których jedna poczuje się jak kierowca rajdowy a pozostałe dwie również nie będą się nudzić, wcielą się bowiem w rolę pilota - nawigując kierowcę wg rajdowych zapisków nawigacyjnych - roadbook'a.

 • OFF-ROAD ADVENTURE PLUS (1:30 H)

  Rozszerzona wersja pakietu ADVENTURE to doskonała propozycja na prezent lub atrakcję dla osoby bardziej głodnej motoryzacyjnych wyzwań. Odrobinę dłuższą trasę wzbogaciliśmy pętlą po zamkniętym torze off road gdzie stromizn jest więcej i są jeszcze bardziej pionowe a adrenaliny zastrzyk dostarczy też jazda na trawersie czyli w przechyle bocznym. Na koniec dwa odcinki specjalne pozwolą zaspokoić głodnych emocji. Podobnie jak w krótszym pakiecie, na przejazd można zabrać do 3 osób z których jedna wcieli się rolę kierowcy rajdowego a pozostałe dwie również nie będą się nudzić, wcielą się bowiem w rolę pilota - nawigując kierowcę wg rajdowych zapisków nawigacyjnych - roadbook'a.

 • OFF-ROAD ADEPT (2H)

  Dwudziesto-kilku kilometrowa pętla, którą średnio załogi pokonują w dwie godziny to prawdziwy teren, prawdziwe zmagania, nierzadko pot a czasem i łzy. Jest to nasza propozycja dla osób które wiedzą czego chcą wsiadając za stery jednego z naszych pojazdów. Poza trasą rajdową czeka Was około pół godziny przedzierania się przez jeden z naszych najtrudniejszych torów off road'owych i dwa odcinki specjalne na koniec trasy. Podobnie jak w krótszych pakietach, na przejazd można zabrać do 3 osób z których aż dwie mogą wcielić się rolę kierowcy rajdowego, na zmianę a pozostałe dwie również nie będą się nudzić, wczują się bowiem w rolę pilota - nawigując kierowcę wg rajdowych zapisków nawigacyjnych - roadbook'a.

 • OFF-ROAD HIGH SENSATION (3 H)

  Pętla której pokonanie zajmuje średnio 3 godziny, to ponad 60 km trasy jak na prawdziwym rajdzie terenowym. Po wielu odcinkach tej trasy puszczaliśmy zawodników podczas przygotowywanych przez nas rajdów. Długa trasa wymaga pełnego skupienia zarówno od kierowcy jak i jego nawigatorów, bo tak samo jak w pakietach krótszych, na pokład możemy zabrać do 3 osób z tą różnicą, że każda z tych osób będzie miała możliwość sprawdzić się w roli zarówno pilota jak i kierowcy. Zdobyte umiejętności sprawdzą również na naszym najtrudniejszym i najbardziej wymagającym torze off road'owym - torze, który jest mekką wielu wielkopolskich off road'owców i wykorzystywany był na niezliczonej ilości najtrudniejszych terenowych imprez regionu, jako odcinek specjalny. Tak samo jak na prawdziwym rajdzie, po pokonaniu pętli terenowej będziecie zdobywać pieczątki, czyli wjeżdżać w miejsca które wydają się niemożliwe do wjechania by zaliczać kolejne punkty.

Dowolny termin do umówienia przez okaziciela vouchera / biletu - ważność 6 miesięcy od daty zakupu - zadzwoń: tel.: +48 602 483 117 - Joachim, tel.: +48 513 063 109 - Grzegorz

To też może Cię zainteresować