Kuyavian Cage-gala sportów walki w Inowrocławiu

Sport

06-07-2024

19:00

Inowrocław

al. Niepodległości 4

Wybierz miejsce

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/profile.php?id=61551715026896

Organizator: Kuyavian Promotion Paulina Huzarska

Takiego wydarzenia na Kujawach jeszcze nie było! Ikony polskiej sceny sportów walki oraz lokalni bohaterowie zaprezentują się podczas inauguracyjnej gali Kuyavian Cage #ŚwiętoKujaw, która odbędzie się 6 lipca w Inowrocławiu.

Wśród nich Artur "Kornik" Sowiński – legenda rodzimego MMA, pierwszy w historii mistrz KSW wagi piórkowej i jedyny Polak, który skrzyżował rękawice z największą gwiazdą światowego MMA Conorem McGregorem.

Ponadto jeden z najbardziej utytułowanych polskich pięściarzy – Przemysław Opalach! Były mistrz świata, niegdyś lider bokserskich rankingów, również pojawi się w klatce Kuyavian Cage.

Czempioni zapowiadają, że klatka w Inowrocławiu zapłonie, zatem nie może Was zabraknąć! Co więcej, poza legendami polskich sportów walki zaprezentują się znani lokalni zawodnicy, którzy będą walczyć do ostatniej kropli krwi, by świętować zwycięstwo przed własną publicznością.

W inowrocławskiej hali sportowo-widowiskowej pojawią się również znamienici goście specjalni, w tym byli i aktywni zawodnicy, samorządowcy, lokalni przedsiębiorcy. Będzie to doskonała okazja do krótkiej rozmowy oraz pamiątkowego zdjęcia z naszymi gośćmi i zawodnikami.

Do tego występy artystyczne, oraz konkursy dla widzów z atrakcyjnymi nagrodami – polecamy obserwować nasze media społecznościowe – Kuyavian Cage https://www.facebook.com/profile.php?id=61551715026896  

Podsumowując już 6 lipca wyjątkowe wydarzenie sportów walki w Inowrocławiu! Event, jakiego jeszcze nie było, widowisko sportowo-artystyczne na najwyższym poziomie.

✔️ 9 ekscytujących pojedynków w różnych formułach:  boks, MMA, K1.

✔️ legendy sportów walki

✔️lokali gladiatorzy

✔️goście specjalni

✔️konkursy z atrakcyjnymi nagrodami

✔️ występy artystyczne.

 

Kliknij mapę, aby wybrać dostępne miejsce

Wybrane bilety
SektorRządMiejsceKategoriaTypCenaOpłata serwisowa