Lot w Tunelu Aerodynamicznym FreeFlyCenter

Człowiek od zawsze marzył o lataniu jak ptak, teraz mamy taką możliwość! Odwiedź jedno z najbardziej odlotowych miejsc w Polsce, czyli leszczyński tunel aerodynamiczny FreeFlyCenter.

Sport

01-01-2024 - 31-05-2024

Leszno

Lotnisko Leszno, ul. Szybowników 28

Wybierz bilet

Chcesz przeżyć niesamowitą i jedyną w swoim rodzaju przygodę? Odwiedź jedno z najbardziej odlotowych miejsc w Polsce, czyli leszczyński tunel aerodynamiczny FreeFlyCenter.

Człowiek od zawsze marzył o lataniu jak ptak, teraz mamy taką możliwość! W czasie latania w tunelu aerodynamicznym emocje i odczucia są bardzo podobne do tych, których doświadcza się podczas samodzielnego skoku ze spadochronem. I co najważniejsze, aby doświadczyć takich doznań, nie trzeba być profesjonalistą!

Tunel na co dzień spełnia marzenia o bezpiecznym lataniu. Cała zabawa odbywa się w szklanej tubie o zamkniętym przepływie powietrza, w której unieść się może każdy powyżej 5. roku życia! Lot jest w pełni bezpieczny, a przy pomocy swojego ciała można nadać odpowiedni kierunek lotu i kontrolować wysokość wznoszenia, dochodzącą nawet do 11 metrów.

Nad bezpieczeństwem podczas lotu czuwają profesjonalni instruktorzy. Przygotowanie zajmuje tylko 30 minut. W tym czasie przeprowadzane jest szkolenie i dobór odpowiedniego kombinezonu, kasku i gogli.

To też może Cię zainteresować