AudioFeels: Siedem Głosów Głównych - Lublin

Koncerty

07-06-2024

20:30

Lublin

Polskie Radio Lublin: Studio im. Budki Suflera

Wybierz miejsce

Organizator: 33 Records

AudioFeels zabiera Was w podróż do granic możliwości ludzkiego głosu…
"AudioFeels: Siedem Głosów Głównych". 

Wasz ulubiony band a cappella powraca do Lublina i zaśpiewa jednego dnia aż dwa koncerty: o 18:00 i 20:30. Na obu wydarzeniach wykonania zespołu zostaną zarejestrowane i usłyszymy je na drugim albumie koncertowym AudioFeels! Zostań częścią tego wyjątkowego wydarzenia.

Wielki powrót grupy wykonującej muzykę w stylu Vocal Play – artyści śpiewając imitują brzmienie instrumentów! Gotowi na wyprawę z królami a cappella panującymi w Polsce od lat? Poznajcie ich nową odsłonę, w której powiało świeżością! O oszałamiające muzyczne widoki na trasie zadbają: Marcin Illukiewicz, Piotr “Bobby” Jarosz, Marek Lewandowski, Jędrzej Suchan, Jarosław Weidner, Marcin Wojciechowski oraz Paweł Serafin.

Zaczęło się niewinnie. Zespół stworzyli w 2007 roku wychowankowie Chóru Akademickiego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Chłopacy szybko jednak zdobyli uznanie kilkumilionowej publiczności, a wszystko za sprawą programu „Mam talent”. To w pierwszej edycji popularnego show tworzyli historię polskiej telewizji, w brawurowym stylu dotarli do finału zdobywając miejsce na podium. I tu ma swój początek długa lista ich osiągnięć…

W październiku 2009 roku premierę miał pierwszy album AudioFeels - "Uncovered", który w dwa tygodnie pokrył się złotem i został najchętniej kupowaną płytą CD w Polsce. Kolejne lata również obfitowały w sukcesy: nominacja do nagrody Fryderyki w kategorii „Nowa twarz fonografii”, kwalifikacja do Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w kategorii „Zespół roku", koncerty we Francji, Niemczech, Hiszpanii, Belgii, Monako, Austrii, Rosji oraz w Stanach Zjednoczonych.

Podczas siedemnastu lat działalności muzycy wydali 4 albumy, zajęli czołowe miejsca podczas wielu międzynarodowych konkursów (m.in w Lipsku, Moskwie czy Nowym Jorku) i regularnie zapraszani są na europejskie festiwale wokalne. Od 2018 roku w szeregach zespołu obecny jest beatboxer Piotr „Bobby” Jarosz, który rok wcześniej został mistrzem Polski w swojej dyscyplinie.
Zespół stale koncertuje, regularnie uświetniając występami wyjątkowe wydarzenia.  Dajcie się skusić i rozerwijcie się tego wieczoru w ich towarzystwie!

Wybrane bilety
SektorRządMiejsceKategoriaTypCenaOpłata serwisowa