Olivia Star - 4 restauracje, 3 bary, piętro widokowe i tropikalny ogród!

Ciekawe miejsce

Gdańsk

Al. Grunwaldzka 472C

Najwyższy budynek w północnej Polsce, Olivia Star, to wyjątkowa, kompleksowa przestrzeń do jak najlepszego spędzenia wolnego czasu. To właśnie tutaj mieszczą się aż 4 wyjątkowe restauracje, piętro widokowe z widokiem 360° i tarasem zewnętrznym oraz tropikalny ogród w sercu miasta.

Piętro Widokowe Olivia Star

Z 32. piętra Olivia Star można podziwiać widoki, o jakie trudno w jakikolwiek innym miejscu w kraju. Z wysokości ponad 130 metrów nad ziemią rozpościera się widok na całe Trójmiasto, Zatokę Gdańską, a nawet Półwysep Helski. Z Piętra Widokowego można podziwiać wszystkie najważniejsze punkty na mapie Trójmiasta, co czyni Olivię Star miejscem idealnym na rozpoczęcie zwiedzania.

Jednak panorama rozpościerająca się za oknami to nie wszystko, co czyni to miejsce wyjątkowym. Piętro Widokowe Olivia Star to także cały kalendarz wydarzeń kulturalnych i towarzyskich, a także doskonała oferta gastronomiczna. W obiekcie organizowane są angażujące wydarzenia, tj.: koncerty jazzowe, imprezy taneczne, ale też animacje i warsztaty kulinarne dla dzieci. W restauracji Vidokówka można zamówić m.in włoską pizzę, tapasy, autorskie koktajle i desery.

Olivia Garden

Olivia Garden to tropikalna dżungla znajdująca się na parterze Olivia Star. Egzotyczny, ciepły klimat, tysiące roślin z całego świata, orzeźwiające koktajle i autentyczna, orientalna kuchnia… to wszystko można znaleźć właśnie w Olivia Garden. W ogrodzie można się w pełni zrelaksować, zachwycić naturą i naładować pozytywną energią do dalszych działań.

Olivia Garden to ponad 800 m2 powierzchni, około 4000 roślin tropikalnych z 4 kontynentów oraz idealna przestrzeń do pracy i czasu wolnego. W ogrodowym kalendarzu imprez nie brakuje atrakcji – Goście mogą wziąć udział w różnych zajęciach, a w każdy piątkowy oraz sobotni wieczór zrelaksować się przy wspaniałej muzyce na żywo. Menu Olivia Garden to orientalne dania oparte stworzone ze świeżych składników, pełne koloru, aromatu i niepowtarzalnego smaku. W menu można znaleźć pyszne bułeczki bao, ramen, bowle oraz autorskie desery i koktajle.

TREINTA Y TRES

Wizyta w Treinta y Tres to kulinarna podróż przez różne regiony Hiszpanii, której towarzyszy niezapomniany widok 140 metrów nad ziemią. W tym niezobowiązującym, a zarazem eleganckim miejscu dominują dania kuchni hiszpańskiej przygotowane przez mistrzów świata gastronomii.

Na Gości tego wyjątkowego miejsca czeka menu inspirowane gorącym klimatem Hiszpanii, a także niezwykła kolekcja win i alkoholi - wyjątkowa na skalę europejską. Nasza kolekcja liczy ponad 500 etykiet win.

Arco by Paco Pérez

ARCO by Paco Pérez to jedyna restauracja w Polsce prowadzona przez Szefa Kuchni
uhonorowanego 5* prestiżowego Przewodnika Michelin.

Paco Pérez to niekwestionowany autorytet w świecie gastronomii. Prowadzone przez niego restauracje przyciągają nie tylko miłośników fine dining z odległych zakątków świata, ale także najbardziej wpływowych Szefów Kuchni, którzy wspólnie z nim tworzą jedyne w swoim rodzaju wydarzenia kulinarne. Wizyta w ARCO to pokaz kulinarny w wykonaniu prawdziwych gwiazd świata gastronomii, uhonorowanych łącznie 6. Gwiazdkami Michelin. Składniki na dania znajdującej się 140 metrów nad ziemią restauracji często pochodzą z odległych zakątków świata. Goście mogą również skosztować wyjątkowych trunków z kolekcji najbardziej unikalnych etykiet na świecie. Dodatkowo z restauracji zlokalizowanej na najwyższych kondygnacjach Olivia Star rozpościera się widok na całe Trójmiasto i Zatokę Gdańską.