Parking PWK

01-01-2024 - 31-12-2024

24h/7 dni w tygodniu

Poznań

ul. Głogowska 11

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://parkingpwk.pl/

Organizator: Grupa MTP

Parking PWK

Parking podziemny posiada 3 poziomy i 650 miejsc parkingowych, tym samym jest to największy tego typu obiekt w Poznaniu.

Parking przeznaczony dla pojazdów osobowych do 2 m wysokości, bez systemu LPG, czynny przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Na terenie parkingu znajdują się specjalne przestrzenie dla osób z niepełnosprawnościami.

 

Lokalizacja parkingu

Parking podziemny zlokalizowany jest przy ulicy Głogowskiej 11. Wjazd na parking znajduje się tuż za budynkiem Centrum Targowego, na wysokości dworca PKP, w miejscu po byłej restauracji Adria.

Mapa dojazdu

 

Ważne informacje:

Zakupiony abonament będzie ważny 31 dni od wybranego dnia (93 dni w przypadku abonamentu kwartalnego).

Po zakupie abonamentu przed wjazdem należy udać się do Biura Obsługi Parkingu (BOP) w celu odbioru karty parkingowej. BOP znajduje się przy wjeździe na parking na poziomie -1. Chwilowe miejsce postojowe jest dostępne przed szlabanem wjazdowym na parking PWK, po prawej stronie w zatoczce. Przy pierwszym zakupie abonamentu należy wnieść opłatę za wydanie karty abonamentowej w cenie 20 zł. W momencie wydania karty parkingowej pracownik Biura Obsługi Parkingu będzie weryfikował czy opłata została wniesiona.

Kod QR na potwierdzeniu zakupu NIE otwiera szlabanu na parking.

 

Kupując abonamanet, zobowiązuję się przestrzegać Regulaminu Parkingu PWK: https://parkingpwk.pl/pl/o-parkingu/regulamin-parkingu-podziemnego/.