POLAGRA 2024

Targi

25-09-2024 - 27-09-2024

10.00-17.00

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://polagra.pl

Organizator: Grupa MTP

Targi POLAGRA to wydarzenie o najdłuższej tradycji biznesowej w Polsce, jedno z kluczowych wydarzeń branży spożywczej i sektora HoReCa.

Ekspozycja targowa budowana jest w oparciu o trzy salony: FOOD, FOODTECH i HORECA.

Salon FOOD:
Przeznaczony jest dla branży spożywczej. To zwiastun trendów konsumenckich, kompleksowy przegląd ofert i promocja polskiej gospodarki. Odwiedza go kilkanaście tysięcy profesjonalistów z całego świata, poszukujących nowości, inspiracji, nastawionych na zawarcie długoterminowych kontraktów.

Salon FOODTECH :
to tętniąca życiem fabryka żywności, w której można zobaczyć działanie całych linii produkcyjnych. To miejsce inspiracji dla przedstawicieli firm produkujących żywność: kadry zarządzającej, kierowników i specjalistów zajmujących się produkcją żywności, technologią żywności oraz utrzymaniem ruchu.

Salon HORECA:
pozwala zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami usprawniającymi pracę profesjonalnych kuchni, zwiększającymi zakres usług oferowanych przez lokale gastronomiczno-noclegowe, zapewniającymi bezpieczeństwo i komfort pobytu gościom restauracji czy obiektów noclegów.  Co roku salon odwiedzany jest przez restauratorów, kucharzy oraz właścicieli i menadżerów obiektów wypoczynkowo-noclegowych.

Wszystkim trzem ekspozycjom towarzyszą szkolenia branżowe, eksperckie spotkania dystrybutorów żywności, rozwiązań marketingowych. Odbywają się także panele dyskusyjne z udziałem ekspertów na temat zmian w zachowaniu konsumentów, trendów w żywieniu, szkoleń, pozwalających rozwijać produkcję i wdrażać standardy bezpieczeństwa pracy.

Kupując bilet online zobowiązuję się do przestrzegania REGULAMINU.

ZOBACZ JAK BYŁO PODCZAS TARGÓW POLAGRA 2023!:

 

To też może Cię zainteresować