Profesjonalne Symulatory Wyścigowe - SIM-CENTER -

SIM - CENTER to największy salon wyścigowy w Polsce.

Wydarzenia

01-12-2021 - 30-06-2022

poniedziałek - niedziela: 11:00 - 23:00

Poznań

ul.Garbary 100/164, 61-757 Poznań (wejście od ulicy Szyperskiej)

Wybierz bilet

Organizator: Sim-Center

Dostarczamy najwyżyszy poziom adrenaliny dla naszych klientów!

SIM - CENTER to największy salon wyścigowy w Polsce stworzony zarówno dla profesjonalistów jak i osób pragnących rozpocząć swoją przygodę w sim racingu.

Firma powstała z wieloletniej pasji do wyścigów samochodowych oraz e-sportu. W naszym zespole posiadamy grupę inżynierów z całego świata którzy z powodzeniem wdrażają najbardziej innowacyjne rozwiązania w budowie naszych symulatorów w oparciu o ponad 15 letnie doświadczenie w branży.


Symulator 6DOF - flagowy Flagowy symulator z segmentu PREMIUM. Ta bestia mieści pod swoją maską niezliczoną ilość koni mechanicznych i pracuje na 6 nogach wraz z utratą kontroli trakcji. Symulator przygotowany przez firmę ESM - Electro Sim Motion dla Sim-Center - to jedyny taki symulator na świecie. Sprawdź swoje możliwości na torze krzyżując rękawice z wirtualnymi przeciwnikami lub z grupą znajomych, których chcesz zostawić daleko w tyle. Osiągi techniczne symulatora 6 DOF pracującego na 6 nogach wraz z utratą kontroli trakcji, zdecydowanie wyróżniają nas na rynku sim-race'ingowym - przekonaj się na własnej skórze! Dla wzmocnienia doświadczeń dajemy możliwość jazdy z wykorzystaniem okularów wirtualnej rzeczywistości o najwyższej jakości na rynku, mianowicie Gogle VR: Pimax 5K XR.

Symulator 5DOF - zapięcie pasów jest tu konieczne :) System ruchu gwarantuje nadwyraz realistyczne odczucia z jazdy. Również cały osprzęt, w tym najwyższej jakości pedały i sygnowana kierownica z elementami karbonu, broni się sama. Sprawdź się z wirtualnym przeciwnikiem lub w grupie znajomych wspólnie "palących gumę" na torze. Tutaj nie ma wymówek, tylko szybkość, adrenalina i skupienie! Osiągi techniczne symulatora 5 DOF pracującego na 4 nogach wraz z utratą kontroli trakcji, zdecydowanie wyróżniają nas na rynku sim-race'ingowym - przekonaj się na własnej skórze!

Symulator GT - Gran Turismo to synonim szybkości, adrenaliny oraz tuningu. Wybierz swój samochód z setek dostępnych modeli, zapnij pasy i rozgrzej silnik na najbardziej popularnych torach wyścigowych świata. Zmierz się z wirtualnym przeciwnikiem lub przyjacielem, którego zostawisz w prawym lusterku!

Symulator Formula - Zasiądź za sterami bolidu formuły, zapnij pasy, załóż rękawiczki wyścigowe i sprawdź się na realnie odwzorowanych torach całego świata. Skrzyżuj rękawicę z wirtualnymi przeciwnikami lub rzuć wyzwanie swojemu przyjacielowi, podejmując go na torze w trybie "dual race".

Voucher ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu.

Dowolny termin do umówienia przez okaziciela vouchera – zadzwoń  nr 602 214 221