Retro Motor Show 2024

Największe w Polsce święto klasycznej motoryzacji

Targi

20-09-2024 - 22-09-2024

piątek 11:00-19:00, sobota 10:00-18:00, niedziela 10:00-17:00

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://retromotorshow.pl/

Organizator: Grupa MTP

Retro Motor Show to absolutny punkt obowiązkowy w kalendarzu każdego fana motoryzacji. Największe w Polsce targi pojazdów zabytkowych już 20-22 września 2024 w Poznaniu! Ubiegłoroczna edycja pobiła wszelkie rekordy, więc nie inaczej będzie i tym razem. Zobacz setki unikatowych samochodów, motocykli i pojazdów specjalnych. Taka okazja zdarza się tylko raz w roku!

Giełda pojazdów zabytkowych

Ważnym punktem tej imprezy jest jej część handlowa. Zarówno firmy profesjonalnie zajmujące się handlem pojazdami, jak i osoby indywidualne, mogą tu wystawić swoje klasyki na sprzedaż. Ci z kolei, którzy marzą o takiej perełce w swoim garażu, zobaczą tu blisko setkę ofert. Na miejscu można dokładnie obejrzeć auto lub motocykl, porozmawiać z właścicielem, poznać jego historię, a jak wszystko dobrze pójdzie, potargować się i odjechać już własnym klasykiem.

Wystawa, wspomnienia, stroje

Najcenniejsze egzemplarze ze swoich kolekcji zaprezentują Automobilkluby z całej Polski, muzea motoryzacyjne, kluby miłośników wybranych marek samochodowych, czy też przedstawiciele zlotów motoryzacyjnych. Wszystko to, jak zwykle na Retro Motor Show, okraszone będzie niesamowitym klimatem. Muzyka z dawnych lat, potańcówka, wyjątkowe stroje - to wszystko sprawi, że zaraz po przekroczeniu progu Międzynarodowych Targów Poznańskich każdy poczujecie się, jakby wszedł do innego świata!

Bądź częścią tego wydarzenia

Chcesz jeszcze mocniej poczuć ten retro-klimat? Skorzystaj z biletu specjalnego, ubierz się w stylu z dawnych lat i stań się częścią tego wyjątkowego wydarzenia! Więcej szczegółów dotyczących biletu dla przebranych osób znajdziesz tutaj: https://mtp-link.pl/p9vdv

Retro Motor Show to impreza, która przypadnie do gustu wszystkim pokoleniom - zarówno tym młodszym, zafascynowanym motoryzacją, jak i starszym, lubiącym sobie powspominać. To doskonały pomysł na spędzenie niebanalnego czasu z najbliższymi. Wybierzcie się razem w podróż w czasie!


Wstęp dla dzieci do 6 roku życia - BEZPŁATNY.

Bilet ulgowy przysługuje dzieciom i uczniom do 18 roku życia (po okazaniu legitymacji szkolnej), emerytom, rencistom (po okazaniu legitymacji) oraz osobom z I grupą inwalidzką.