Świat Saun - Termy Maltańskie

STREFA ŻÓŁTA

Seanse parowe przygotowywane przez zespół najlepszych saunamistrzów, pozwalają odkryć nowe oblicze saunowania.

Atrakcje

01-12-2022 - 28-02-2023

poniedziałek-niedziela: 11:00-23:00

Poznań

ul. Termalna 1, 61-028 Poznań

Wybierz bilet

Informacje o obiekcie

Świat Saun jest niczym ukryte w kambodżańskiej dżungli, zaginione miasto Angkor, kryjące w sobie 14 magicznych stref, które pozwalają przeżyć chwile pełne odprężenia i relaksu. To tajemnicze i zarazem ekscytujące miejsce skrywa receptę na dobre samopoczucie, lepsze zdrowie i stanowi doskonałą odskocznię od codziennego zgiełku. Seanse parowe przygotowywane przez zespół najlepszych saunamistrzów, pozwalają odkryć nowe oblicze saunowania oraz osiągnąć z niego maksymalne korzyści i przyjemność.

Na Świat Saun składa się 5 saun suchych - Sauna Ziołowa, ulokowane na zewnątrz: sauna Panorama oraz Kelo, najgorętsza sauna Event oraz sauna Kamienna Maximus i łaźnie parowe – Aromatyczna, Kwiatowa oraz Turecka. Między saunowaniem warto odwiedzić: Grotę śnieżną, Tężnię solną, prysznice multimedialne czy Tepidarium z podgrzewanymi leżankami.

Najwyższe standardy, jakość i umiejętności to nasz znak rozpoznawczy, a prawdziwym asem z rękawa jest to, że mamy w swojej ekipie Mistrza Polski Saunamistrzów. Zarówno jej lokalizacja, jak i wyposażenie zapewniają pełną prywatność i komfort wypoczynku. Wizyta w Świecie Saun to prawdziwe odprężenie zarówno dla ciała, jak i ducha. 

Zapraszamy codziennie w godzinach 11:00 – 23:00.


To też może Cię zainteresować