Targi DREMA 2022

Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego

13-09-2022 - 16-09-2022

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Strona wydarzenia: https://drema.pl

Organizator: Grupa MTP

DREMA Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów Dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego

Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, należą do ścisłej czołówki największych wystaw światowych dedykowanych branży obróbki drewna i jako jedyne wydarzenie w Polsce zyskały rekomendację federacji EUMABOIS.

DREMA to prestiżowa przestrzeń do prezentacji technologii jutra i rozwiązań dedykowanych obróbce drewna, przemysłowi meblarskiemu i tartacznemu oraz energii z drewna, których uzupełnieniem są maszyny do rozkroju i szycia tkanin, komponenty do produkcji mebli oraz akcesoria meblowe, jak również kleje i lakiery.

W ramach targów DREMA w Poznaniu prezentowane są technologie jutra i rozwiązania dedykowane obróbce drewna, przemysłowi meblarskiemu i tartacznemu oraz energii z drewna. Ich uzupełnieniem są maszyny do rozkroju i szycia tkanin, komponenty do produkcji mebli oraz akcesoria meblowe, jak również kleje i lakiery. Osobną przestrzeń stanowi Pawilon Promocji Drewna - wyjątkowa powierzchnia pokazująca potencjał drzemiący w surowcu drzewnym. Cztery dni targów obfitują w nowości produktowe i merytoryczne wydarzenia podejmujące najbardziej aktualną problematykę branży drzewnej i meblarskiej, a także prezentacje, warsztaty i fabryki na żywo.

Targi DREMA, poza czysto biznesowym charakterem, pełnią też liczne funkcje: edukacyjną, charytatywną, promocyjną – to wszystko sprawia, że oferta jest kompleksowa i przyciąga rzesze osób zawodowo i hobbystycznie związanych z obróbką drewna.

Zobacz jak było na Targach DREMA 2021!


BILET DLA PROFESJONALISTY - Bilet upoważnia do wejścia na teren targów w wszystkie cztery dni; dla osób, zawodowo związanych są z branżą drzewną/meblarską.
Aby otrzymać Karnet, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy z podaniem danych osobowych.

BILET DLA MAJSTERKOWICZÓW - Bilet upoważniający do jednokrotnego wejścia na teren targów w jednym wybranym dniu; dla majsterkowiczów i pasjonatów.

BILET DLA PUBLICZNOŚCI - Bilet upoważniający do jednokrotnego wejścia na teren targów w jednym wybranym dniu, dla osób niezwiązanych z branżą drzewną/meblarską.

BILET DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH - Bilet upoważniający do jednokrotnego wejścia na teren targów w jednym wybranym dniu, dla grup min. 15 osobowych.


Kupując bilet online zobowiązuję się do przestrzegania REGULAMINU.