Współpraca Muzeum Narodowego w Poznaniu z ToBilet

Muzeum Narodowe w Poznaniu oraz Grupa MTP współpracują od wielu lat dostarczając mieszkańcom Wielkopolski wielu emocji poprzez organizację wydarzeń kulturalnych, targowych czy rozrywkowych. Postanowiliśmy jednak poszerzyć zakres naszej współpracy i zachęcić mieszkańców miasta do skorzystania z platformy sprzedaży biletów online ToBilet.pl będącej własnością MTP, gdzie przez 365 dni w roku, w jednym miejscu będzie można wygodnie i szybko zakupić bilety na wszystkie obiekty kulturalne zarządzane przez MNP.

Bilety do Muzeum Narodowego w Poznaniu kupisz online

Od teraz na ToBilet.pl będziecie mogli kupić bilety do Muzeum Narodowego w Poznaniu, Muzeum Pałac w Rogalinie, Muzeum Zamek w Gołuchowie, Muzeum A. Mickiewicza w Śmiełowie, Muzeum Etnograficzne, Muzeum Sztuk Użytkowych, Muzeum Instrumentów Muzycznych, Wielkopolskie Muzeum Wojskowe, Muzeum Historii Miasta Poznania (na tą chwilę nieczynne z powodu remontu).

Muzeum Narodowe w Poznaniu zaliczamy do najstarszych, największych i najważniejszych muzeów w Polsce. Cieszymy się, że teraz będziecie bez problemu mogli kupić bilety online i zobaczyć różnorodne zbiory dziedzictwa wieków i pokoleń. Stworzone w różnych wiekach i czasach, czekając na odwiedzającego muzeum, gotowe dziś, właśnie jemu dostarczyć osobistego. niezastąpionego doświadczenia.

Dlaczego wybrać do współpracy sprzedaży biletów ToBilet?

ToBilet.pl to system sprzedaży, za którym stoją zaawansowana technologia i doświadczony w zespół ludzi, którzy wiedzą jak skutecznie promować wydarzenia i rozbudzać pasję. Dzięki ToBilet.pl zakup biletów do muzeów będzie wygodny, intuicyjny i sprawny. W obecnej sytuacji, gdy wciąż wskazany jest dystans społeczny, pozwoli ograniczyć bezpośrednie kontakty do minimum. Proces zakupu przebiega sprawnie, przy wykorzystaniu sprawdzonych i popularnych metod płatności. Rozwiązanie jest niesamowicie wygodne, ponieważ zakupione za pośrednictwem platformy bilety będą od ręki dostępne na telefonach użytkowników i nie będą wymagały dodatkowej aktywacji w kasach. Dzięki temu dostęp do obiektów MNP stanie się komfortowy i bezpieczny. Jesteśmy pewni, że to rozwiązanie spotka się z przychylnością poznaniaków i pozwoli im cieszyć się z szerokiej oferty kulturalnej.

Zobacz bilety online do 9 oddziałów Muzeum Narodowego w Poznaniu na ToBilet.pl