Po raz pierwszy w historii bilety do Palmiarni Poznańskiej są dostępne online. Od początku listopada br. można je kupić za pośrednictwem platformy ToBilet.pl: https://tobilet.pl/palmiarnia-poznanska.html.

W Palmiarni w Poznaniu czeka na Państwa mnóstwo atrakcji. Oprócz wyjątkowej, jedynej w swoim rodzaju kolekcji roślin, pochodzących z różnych stref klimatycznych, zwiedzić tam można także akwarium. Pierwsze publiczne akwarium w Polsce aktualnie eksponuje 37 zbiorników o pojemnościach od 1000 do 14000 litrów, w którym można oglądać 170 gatunków ryb z różnych stron świata oraz około 40 gatunków roślin wodnych.

Zasady zwiedzania Palmiarni Poznańskiej obowiązujące w okresie zagrożenia COVID-19 są dostępne pod linkiem.

Regulamin realizacji biletów wstępu do Palmiarni Poznańskiej zakupionych poprzez platformę sprzedaży biletów online - ToBilet.pl dostępny jest pod linkiem.

Adres Palmiarni: ul. Matejki 18, Poznań

Godziny otwarcia od dnia 1 listopada:

- od wtorku do piątku w godzinach 09:00- 16:00 (ostatnie wejście do obiektu jest możliwe na godzinę przed zamknięciem, o godz. 15:00),

- w soboty, niedziele i święta w godzinach 09:00- 17:00 (ostatnie wejście do obiektu jest możliwe na godzinę przed zamknięciem, o godz. 16:00),

- w poniedziałki Palmiarnia jest zamknięta dla zwiedzających.

Bilety online do Palmiarni Poznańskiej są dostępne na ToBilet.pl: https://tobilet.pl/palmiarnia-poznanska.html.