Bilety na pływalnie letnie na ToBilet!

Sprzedajemy bilety na pływalnie letnie POSiR Chwiałka i POSiR Kasprowicza! Jeżeli nie wiesz co robić w wakacje albo masz dosyć letnich upałów, odwiedź którąś z pływalni. Tu każdy znajdzie coś dla siebie.                                      

Obiekty znajdujące się na „Chwiałce” to duży basen, średni basen ze zjeżdżalnią oraz brodzik dla dzieci z dwiema małymi zjeżdżalniami. Poza tym można skorzystać z boiska do siatkówki plażowej, stołów do tenisa stołowego, bądź wypożyczyć leżaki. Na terenie mieści się także mała gastronomia. Przez swoje położenie charakteryzuje się dogodnym dojazdem środkami komunikacji miejskiej, a zmotoryzowanych zadowoli wieloma miejscami parkingowymi.

Natomiast pływalnia w Parku Kasprowicza to gruntownie przebudowany obiekt, który otwarto ponownie w 2018r. Na jego terenie znajduje się duży basen, średni basen ze zjeżdżalnią oraz brodzik dla dzieci. Pojawiły się też dodatkowe atrakcje, które umilą czas gościom, takie jak tor do street workoutu, boisko do siatkówki plażowej oraz miejsce do gry w bule. Zmodernizowano również szatnie, toalety i natryski. Jeśli jeszcze nie widziałeś nowej odsłony pływalni koniecznie musisz to zmienić!

Obie pływalnie otwarte będą do 31 sierpnia od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9:00-19:00 (POSiR Chwiałka) oraz 9:00-20:00 (POSiR Kasprowicza).

Bilety na pływalnięPływalnia Letnia KASPROWICZA

Bilety na pływalnię: Pływalnia Letnia CHWIAŁKA

Cennik biletów (jednakowy dla obu Pływalni):

  • Bilet jednorazowy (normalny) – 12,00 zł,
  • Bilet jednorazowy (ulgowy) – 8,00 zł,
  • Bilet normalny jednorazowy z Kartą Rodziny Dużej – 6,00 zł,
  • Bilet ulgowy jednorazowy z Kartą Rodziny Dużej – 4,00 zł,
  • Bilet ze Złotą Kartą Seniora – 8,00 zł.