Charytatywny Piknik Motoryzacyjny z Positive Ways jest częścią wyprawy Positive Ways Polska Dla Hospicjum. W ciągu 6 dni 100 samochodów pokona 800 kilometrów odwiedzając 4 miasta w szczytnym celu - dochód z całego wydarzenia wesprze polskie hospicja. Jednym z przystanków na tegorocznej trasie będzie właśnie Poznań. Wszystkie załogi zaprezentują swoje auta na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Kulinarna uczta z gwiazdą – STIGIEM z Top Gear

Zwieńczeniem pierwszego dnia motoryzacyjnego pikniku (03.06) będzie charytatywny Długi Stół. O podniebienia gości zadba jeden z najlepszych szefów kuchni i zdobywca Kulinarnego Pucharu Polski Tomasz Zdrenka, a magiczną, muzyczną oprawę zapewni wokalista, pianista i autor piosenek Mateusz Ziółko. Gościem specjalnym wieczoru będzie Ben Collins, kierowca rajdowy i kaskader, który przez wiele lat wcielał się w rolę tajemniczego STIGA w kultowym moto-show Top Gear.

MIEJSCE:  Plac Powszechnej Wystawy Krajowej – Międzynarodowe Targi Poznańskie

TERMIN: 3 czerwca – 14:00-18:00 | 4 czerwca – 8:00-11:00
W niedzielę, 4 czerwca, od godziny 11:00 impreza przeniesie się na Tor Poznań, gdzie będzie można podziwiać samochody w akcji bezpośrednio na torze.

BILETY na piknik: ToBilet.pl/Piknik motoryzacyjny 

BILETY na kolację: ToBilet.pl/Kolacja ze STIGIEM 

>> Zobaczcie podsumowanie zeszłorocznej edycji <<