DINOZAURY Wystawa obrazów 3D w Poznaniu

Wystawy obrazów wydają ci się nudne? Przyjdź na „Dinozaury trójwymiarze” i zobacz jak wyglądały prehistoryczne gady. Wystawa będzie nie tylko ciekawą lekcją, ale też niezwykłą przygodą dla małych i dużych.

Świat dinozaurów w zupełnie nowej odsłonie

Jakie nazwy dinozaurów potrafisz wymienić? Wszyscy obstawiają na Tyranozaura, ale na wystawie zagości wiele innych znanych i mniej znanych gadów prehistorycznych. Zobacz jak wyglądają tarbozaury, dromeozaury, gigantozaury i dilofozaury. Dzieci poznają ponad 30 gatunków drapieżników i kilka gatunków roślinożerców.

Dinozaury w 3D w Poznaniu

Wystawę oglądać będziesz w specjalnych okularach 3D, dzięki którym dinozaury będą wyglądać jak ożywione. Dzieciaki zachwycą się, gdy zobaczą jak zwierzęta wychodzą z obrazów! Efekt trójwymiarowości robi niesamowite wrażenie nie tylko na dzieciach, ale również na ich opiekunach.

Bilety na wystawę dinozaurów w 3D już w sprzedaży

Wydarzenie odbędzie się 5-6 września 2020r. w Poznaniu. Dzieci do 3 roku życia mają bezpłatny wstęp - koniecznie odbierz bilet dla dziecka za 0 zł. Bilet ulgowy przysługuje dzieciom w wieku 3-7 lat, oraz posiadaczom ważnej legitymacji szkolnej, studenckiej, emeryta, rencisty lub karty dużej rodziny. Bilety dostępne w przedsprzedaży tutaj.