Przedsięwzięcie, na które kabaret Hrabi musiał znaleźć w sobie nieco więcej zasobów energii, niż zwykle. Materia rozśmieszania publiczności dorosłej jest znana kabaretowi od wielu lat. Ale rozbawić dzieci – to ogromne wyzwanie. Scenka, piosenka, konferansjer, wejście w interakcję z dziecięcym widzem… Udało się. Powstał program kabaretowy dla dzieci w wieku 6-12 lat, który bawi również tych starszych widzów

Dla najmłodszych i tych starszych

Nieprzypadkowo program nazywa się „Bez Wąsów” – żadne wąsy w nim się nie pojawią. Spotkać za to będzie można panią od wuefu, rodzinę Skoczków, Januszka który nie mył uszków, pana który usiadł na czekoladkach, chrapiącego tatę, tajemniczy sklep z głosami, dziewczynę która robi straszliwe błędy ortograficzne, chłopca który marzy o tym by być ślimakiem, oraz nauczyciela języka polskiego – pana Draculę. W tych postaciach i sytuacjach każdy znajdzie coś dla siebie. W końcu wszyscy mieliśmy lekcje wychowania fizycznego, robiliśmy błędy ortograficzne, czy znamy tego jednego dziwnego nauczyciela z naszej podstawówki.

Prawie 20 lat kabaretu

Kabaret Hrabi powstał w Zielonej Górze z inicjatywy Joanny Kołaczkowskiej i Dariusza Kamysa – byłych członków kultowego kabaretu Potem. Dołączyli do nich Łukasz Pietsch oraz Tomasz Majer i w takim składzie grają do dziś. Wystąpili na scenach wielu polskich miast, pokazując kilkanaście autorskich programów kabaretowych. Znani są również z programów telewizyjnych i internetowych, które oglądały tysiące widzów.

Bilety dostępne są TUTAJ