Kariera Piotra Rubika

Artystę pierwszy raz można było zobaczyć na scenie w roli wiolonczelisty ze znanymi orkiestrami takimi jak Orkiestra Światowa Jeunesses Musicales i Sinfonia Varsovia. Młody twórca zyskując coraz większą popularność, zaczął współpracę z popularnymi wykonawcami jako autor utworów.

Jego pierwszym i największym hitem była piosenka „Dotyk” Edyty Górniak. To nie był koniec jego dokonań, ponieważ zasłynął także jako pianista, a późniejszym czasie, prowadzący koncerty dyrygent. Jest on także autorem muzyki do wielkich ekranizacji takich jak: „Quo vadis”, czy „Zemsta”. Największą popularność przyniosła mu płyta Tu Es Petrus.

15 lecie płyty TU ES Petrus

Płyta Tu es Petrus (Ty jesteś Skałą) została wydana w 2005 roku i szybko zdobyła miano diamentowej. W 2006 roku ta sama płyta Piotra Rubika została uhonorowana podwójną platynową płytą z zaskakującym wynikiem sprzedaży w postaci ponad 100 tysięcy egzemplarzy.  Jeśli tytuł niewiele Ci mówi, to na pewno znasz utwór promujący cały album - „Niech mówią, że to nie jest miłość”. Niesamowite, że minęło już 15 lat! Jak sam mówi „To już 15 lat! Tylko my się nie zmieniamy.”

Bilety na koncert Piotra Rubika w Poznaniu

Koncert Piotra Rubika w Poznaniu z okazji 15 lecia  Orantorium Tu Es Petrus odbędzie się w sobotę 16 maja na Międzynarodowych Targach Poznańskich o godzinie 19:00. Podczas koncertu w Poznaniu z pewnością nie zabraknie wielkiego hitu w wykonaniu orkiestry i chóru.

Bilety na Piotr Rubik  - 15 lecie Oratorium TU ES Petrus znikają coraz szybciej! Nie martw się o miejsca i kup bilet na koncert na ToBilet.pl

Zapraszamy serdecznie 16 maja - wszyscy będziemy klaskać u Rubika! W razie pytań napisz do nas na [email protected] lub zadzwoń 61 250 92 55. Do zobaczenia na koncercie!