Sześć godzin pokazów, myśliwce i inne samoloty w pełnej krasie, a do tego popisy grup akrobacyjnych i wiele innych atrakcji. Już 5–6 sierpnia na łotewskim lotnisku w Lipawie odbędzie się Airshow No. 1 – Baltic International Airshow 2023. Już dziś warto kupić bilety na to wydarzenie.

Airshow No. 1 – Baltic International Airshow 2023 to niezwykłe lotnicze wydarzenie dla całych rodzin. Te imponujące pokazy, największe w tej części Europy, odbędą się na Międzynarodowym Lotnisku w Lipawie w Łotwie.

Widzowie będą podziwiać m.in. zespół demonstracyjny myśliwców F-16 Dream Viper z Belgian Air Force, myśliwiec Saab JAS39 GRIPEN z Czech Air Force, dwa lekkie myśliwce Aero L-159 ALCA z Czech Air Force, Flying Bulls Śmigłowiec akrobacyjny Messerschmitt-Bölkow-Blohm Bo 105C z Austrii (wspólnie z Red Bull Łotwa).

Udział zapowiedział też Jurgis Kairys z Litwy, latający m.in. na SU-31. Ten litewski pilot akrobacyjny to zdobywca wielu nagród, a przy tym wynalazca kilku manewrów lotniczych (w tym koła Kairysa) to prawdziwa supergwiazda lotnictwa.

5-6 sierpnia zapowiada się więc prawdziwe święto dla fanów lotnictwa.

Szczegóły wydarzenia i bilety dostępne są na https://tobilet.pl/baltic-international-airshow-2023.html.