Mami Babi Targ w Poznaniu

Kolejna edycja najstarszego tego typu wydarzenia w Polsce z kategorii swapping parties nadchodzi. Mami BABI TARG to specjalna edycja BABIEGO TARGU dedykowana rodzicom i dzieciom. Idealne wydarzenie, które promuje proekologiczną postawę wobec fast fashion. Zamiast wyrzucać nienoszoną już odzież lub kupować kolejne przedmioty zachęcamy rodziców, by przynieśli ubranka, buty, dodatki czy zabawki, z których dzieci już wyrosły i puścili je w obieg!

Wymiana ubrań na Mami Babi Targ

To wydarzenie jest doskonałą okazją, aby dać niektórym ubraniom drugie życie. Mami Babi Targ w Poznaniu skierowany jest do rodziców i dzieci. Tam możesz pozbyć się ubrań i akcesoriów dziecięcych i ciążowych, które zalegają w szafach od lat. Można tu też nabyć atrakcyjne, aktualne ubranka dla dzieci.. Podczas spotkania rodzice mogą wymieniać się między sobą lub kupować je za gotówkę. To także przede wszystkim miejsce do spotkania, rozmowy i spędzenia czasu w towarzystwie innych rodziców.

Zapraszamy 29 sierpnia na Mami Babi Targ

Mami Babi Targ w 2020 odbędzie się w Poznaniu w wersji plenerowej podczas Letniego Targu Ekologicznego, organizowanego na terenie MTP w Poznaniu. Bilety dostępne są za 5zł na ToBilet.pl! Bilety Mami Babi Targ kupisz tutaj.