Nie samym piwem człowiek żyje!

Oprócz delektowania się smakiem chmielowych trunków, które serwować będą Wam wystawcy z najróżniejszychzakątków Polski i Europy, w strefie Street Food Spot znajdziecie doskonałe dania zarówno na większy, jak i ten mniejszy głód. W czasie dwudniowej imprezy zadbamy o Wasze zdrowie fizyczne przy Piwnej Jodze, sprawdzimy wiedzę o piwowarstwie podczas Piwnej Matury oraz zadbamy o wykształcenie prowadząc Szkolenie Sensoryczne. Nie zabraknie wielu gier, zabaw i konkursów organizowanych przy scenie, gdzie do wygrania będą liczne nagrody. Integralną częścią Poznańskich Targów Piwnych jest Konkurs Greater Poland, na który w tym roku składa się 5 konkurencji skierowanych do profesjonalistów, jak i hobbystów w dziedzinie produkcji trunków, gdzie wybierane są najlepsze browary oraz cydry wśród tych zgłoszonych do konkursu.

Męska sprawa

Wchodząc w miesiąc listopad przyłączamy się do akcji Movember, akcji która ma za zadanie podnosić świadomość społeczną na temat męskich chorób, a przede wszystkim raka prostaty. Z tego tytułu jak co roku na wydarzeniu pojawi się ekipa Mosznowładców. Panowie, w trakcie PTP, będą mieli okazję poddać się badaniu USG, które pozwalają wykluczyć męskie nowotwory. Badania te nie są ani inwazyjne, ani bolesne; nie wymagają także żadnego wcześniejszego przygotowania. Do punktu z badaniami można podejść nawet z piwem w ręce!

Serdecznie zapraszamy na Międzynarodowe Targi Poznańskie, by przy akompaniamencie piwa, miodów pitnych, cydrów, rzemieślniczych wódek, świetnego jedzenia, czy wielu atrakcji oraz konkursów miło i przyjemnie spędzić czas w gronie przyjaciół!

Termin: 18-19 listopada 2022

Godziny: piątek: 15:00 - 1:00 / sobota: 12:00 - 0:00

Bilety: ToBilet.pl