ANTIDOTUM Airshow Leszno to wydarzenie, które na stałe wpisało się do kalendarza najciekawszych europejskich imprez lotniczych. Jak zawsze dołożymy wszelkich starań aby i w tym roku przygotować wspaniałe i wyjątkowe widowisko. Na niebie znów będzie można podziwiać akrobacje samolotowe solistów i grup pokazowych, odrzutowce i śmigłowce polskich i zagranicznych sił powietrznych, pokazy szybowcowe, paralotnie, motoparalotnie, balony, samoloty historyczne i nowoczesne konstrukcje cywilne. Na ziemi zostaną przygotowane specjalne strefy tematyczne, pokazy sprzętu wojskowego i służb odpowiedzialnych za nasze bezpieczeństwo, wystawa lotnicza, gdzie z bliska będzie można obejrzeć samoloty biorące udział w pokazach, występy grup rekonstrukcyjnych, a dla najmłodszych wesołe miasteczko!

Tradycyjnie nie zabraknie pokazów wieczorno-nocnych z muzyką na żywo oraz bardzo dużą dawką pirotechniki, które stały się znakiem rozpoznawczym ANTIDOTUM Airshow Leszno!

 

Więcej informacji o wydarzeniu >>

Do 8 stycznia trwa noworoczna promocja, w ramach której bilety można kupić w niższych cenach: 30 zł bilet normalny i 20 zł bilet ulgowy. Szczegóły >>

Zapraszamy!