Targ Żywności Regionalnej i Ekologicznej w Poznaniu

Już w tym miesiącu odbędzie się wydarzenie dla prawdziwych fanów dobrego smaku! Jeśli tęsknisz za pysznym jedzeniem jak dawniej to przyjdź na Targ Żywności Regionalnej i Ekologicznej. Poznasz regionalną kuchnię z różnych zakątków Polski. Wiele produktów wysokiej jakości z ekologicznych upraw. Jeśli cenisz sobie brak konserwantów i chemii to musisz zobaczyć co przygotowali dla Ciebie wystawcy!

Atrakcje na Targu Żywności Regionalnej i Ekologicznej

To wydarzenie na którym poznasz smaki z różnych zakątków Polski. Wśród wystawców znajdą się producenci ekologicznych przysmaków oraz sklepy ze zdrową i ekologiczną żywnością. To także gratka dla miłośników regionalnych trunków, bowiem znajdą tu zarówno nalewki, jak i piwa przygotowywane według starych, tradycyjnych sposobów. Program uzupełnią warsztaty i animacje dla dzieci, które pokażą im, dlaczego warto dbać o zdrowe żywienie oraz jak różnorodna jest polska kuchnia.

Bilety Targ Żywności Regionalnej i Ekologicznej na ToBilet.pl

Wydarzenie odbędzie się 26-27 września 2020 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Korzystać z atrakcji możesz od godziny 10:00 do 17:00! Bilety i więcej informacji zobaczysz tutaj. Kup bilet na targi już teraz na ToBilet.pl