Nie martw się o swój udział i kup bilet z gwarancją zwrotu pieniędzy!

Od teraz nie musisz się martwić o swoje zakupy. Jeśli wydarzenie zostanie odwołane możesz wybrać bilet zastępczy z kilkudziesięciu wydarzeń oferowanych przez ToBilet.pl lub dostać zwrot pieniędzy. Teraz możesz skupić się na czerpaniu radości z imprezy, a nie na zakupach lub martwieniu się o swoje bilety!

Gwarancja zwrotu pieniędzy i 100% radości

Jeśli wydarzenie zostanie anulowane i nie zostanie przełożone na inny termin, otrzymasz zwrot pieniędzy. Jeśli zwrot pieniędzy Cię nie satysfakcjonuje możesz wymienić bilet na dowolne wydarzenie na ToBilet.pl, niezależnie od typu pierwotnego wydarzenia. Chcesz wymienić bilet z koncertu na bilet do teatru? Nie ma problemu! Jeśli bilet na zastępcze wydarzenie jest droższy masz możliwość dopłaty różnicy tej sumy bez dodatkowych opłat. Dostarczamy emocje do końca!

Naszym celem jest dostarczenie biletów, których pragniesz na wydarzenia, a my z przyjemnością Ci pomożemy. W ToBilet wiemy, że zasługujecie na coś więcej niż tylko kupno biletu. Wiemy, że zakup biletu jest ważny i uważamy, że możecie liczyć na dodatkową pomoc od początku do końca – od wyboru do samego dnia wydarzenia.

Gwarancja zwroty pieniędzy