Lodowisko, które podbiło serca poznaniaków pozostaje na Międzynarodowych Targach Poznańskich i będzie można odwiedzać je aż do połowy lutego! W ramach „Zimowiska pod Iglicą” będzie można także przejechać się na Młyńskim Kole, zrobić pamiątkowe zdjęcie w Mirror Cube i spędzić czas z przyjaciółmi przy rozgrzewających napojach i lokalnych przekąskach. W każdy piątek i sobotę od godziny 19:00 do 21:00 na lodowisku odbywać się będzie dyskoteka.

Zimowisko pod Iglicą

27.12.2022-14.02.2023

Poniedziałek-niedziela

11:00-21:00 (w piątki i soboty do 22:00)

 

Bilety

Bilety wstępu na atrakcje: lodowisko, koło młyńskie, Mirror Cube do nabycia online na ToBilet.pl.

 

Dojazd i wejście na Zimowisko pod Iglicą

Zimowisko pod Iglicą odbywa się na nowo powstałym Placu Powszechnej Wystawy Krajowej (ul. Głogowska 12), na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wstęp na teren Zimowiska jest bezpłatny.

Wejście główne na teren Zimowiska odbywa się przez bramę 9 (od ul. Głogowskiej) na wprost Dworca Zachodniego. Najbliższym przystankiem komunikacji miejskiej jest przystanek tramwajowy i autobusowy "Dworzec Zachodni" oraz "Most Dworcowy", z których do głównej bramy można dojść pieszo w kilka minut.

Nie można wjechać samochodem na teren Zimowiska. Zapraszamy na nowo otwarty wielopoziomowy Parking PWK, który znajduje się pod terenem Poznańskiego Jarmarku Świątecznego. Z parkingu na teren Jarmarku można się dostać wygodnymi windami, które wychodzą na Jarmark. Wjazd na parking znajduje się od ul. Głogowskiej. Cena parkingu: 7 zł/godzinę. Szczegóły na temat parkingu >> TUTAJ