Wizyta w poznańskim Ogrodzie Zoologicznym to prawdziwie dzika przygoda dla małych i dużych. Ten drugi pod względem wielkości obiekt w Polsce położony jest tuż przy jeziorze Malta, przy którym swoją stacje początkową ma kolejka wąskotorowa Maltanka. Wizytę w ZOO można rozpocząć od podróży Maltanką, by tuż za bramą przesiąść się na darmową kolejkę, która objeżdża całe ZOO.  To nie jedyne atrakcje, jakie dla swoich gości przygotowało poznańskie ZOO. Poza spotkaniami oko w oko z tygrysami, żubrami czy słoniami, dla najmłodszych czeka mini park linowy oraz plac zabaw. Na terenie znajdują się też punkty gastronomiczne, w których można się posilić.

ZOO w Poznaniu otwarte 365 dni w roku, także we wszystkie święta! 

Bilety do ZOO w Poznaniu warto kupić z wyprzedzeniem, aby uniknąć stania w kolejce. Wystarczy wejść na stronę www.bilety.zoo.poznan.pl wybrać dzień, zapłacić online i gotowe! Czas na wielką przygodę wśród zwierząt z niemal całego świata.

Godziny otwarcia ZOO w Poznaniu znajdziecie TUTAJ

Zachęcamy do odwiedzania strony internetowej oraz śledzenia profilu poznańskiego ZOO na Facebooku, gdzie publikowane są informacje o dodatkowych atrakcjach, godziny karmienia zwierząt i pokazy specjalne!