Juwenalia Poznań 2024

Złączeni, ale nie spięci!

Koncerty

23-05-2024 - 25-05-2024

Poznań

Park Jana Pawła II

Wybierz bilet

Największa impreza studenckiej wiosny powraca! Trzy dni, dwie sceny i jeden wspólny cel - świetna zabawa! Widzimy się już 23-25 maja w parku Jana Pawła II! Przygotujcie się na genialną muzykę, dobrą energię i doskonałą zabawę!

Uczestników wydarzenia czekają aż trzy emocjonujące dni pełne koncertów na dużej i małej scenie, strefa animacji, a także strefy partnerów imprezy, w ramach których czekają na Was liczne konkursy i atrakcje. Dodatkowo, każdy fan gastronomii znajdzie coś dla siebie w miasteczku foodtrucków!

 

 

Wystąpią:

23.05: PRO8L3M i inni

24.05: Daria Zawiałow i inni

25.05: Kult i inni

LINE-UP 2024 Aktualizowany będzie na bieżąco.

PRO8L3M | 23.05.2023 | POZNAŃ

Dziesięć lat to w hip hopie cała wieczność, podczas której powstawały i upadały całe rapowe imperia. Od czasu debiutu w 2013 roku, PRO8L3M konsekwentnie jednak utrzymuje się w czołówce polskiej sceny. Platynowe płyty, debiuty na jedynce listy OLIS, wyprzedane największe sale koncertowe w Polsce - zespół jest zjawiskiem, obok którego nie da się przejść obojętnie. PRO8L3M obchodził w 2023 roku dziesięciolecie, celebrując nowym albumem „PROXL3M”, który pokrył się złotem w zaledwie 24 godziny. Nowy materiał to fascynująca opowieść, która pokazuje w sposób godny antycznej tragedii losy bohatera uwikłanego w kryminalny proceder. Dzięki zarysowaniu szerokiego kontekstu społecznego i mnogości followupów do poprzednich nagrań, to najpełniejsza realizacja konceptów obecnych również na innych płytach duetu.

Daria Zawiałow | 24.05.2024 | POZNAŃ

To niezwykle utalentowana artystka i jeden z najmocniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej. Jest autorką tekstów oraz kompozytorką. Jej utwory są grane przez największe stacje radiowe i podbijają listy przebojów, a teledyski zdobywają miliony wyświetleń. Na scenie jest wulkanem energii – wyróżnia ją ogromna charyzma. Wystarczyły jej trzy albumy by rozkochała w sobie tysiące fanów. Rok 2024 stoi pod znakiem nowego rozdziału w jej twórczości. Nowe piosenki! Nowy album! Nowy Producent! Nowa energia! Za nowy album odpowiada Bartek Dziedzic (producent choćby „Grandy” czy „Małomiasteczkowego”). Single promujące album na stałe zadomowiły się w sercach fanów i oczywiście na szczytach list przebojów wszystkich rozgłośni radiowych! Daria Zawiałow zawsze podkreśla, że jej żywioł to koncertowanie. Wraz z fantastycznym zespołem za plecami, podczas każdego koncertu zabiera publiczność do innego świata. Ich rockowa, dzika energia nie pozwala stać w miejscu. Występy Darii to zawsze zaskakujące widowisko, którego nie sposób przegapić.

Kult | 25.05.2024 | POZNAŃ

Przywitajcie się z legendarnym zespołem, który zrodził się w sercu Warszawy na początku 1982 roku - KULT! Wibracje ich pierwszego koncertu, który odbył się 7 lipca 1982 roku w klubie "Remont", zainicjowały muzyczną podróż, która trwa nieprzerwanie już prawie 40 lat. Pomimo długiego stażu na scenie, KULT utrzymuje aktywność i ciągłość artystyczną na przestrzeni tylu dekad, zdobywając serca nowych fanów na całym świecie.

Zanurz się w ich muzycznym świecie, gdzie 17 płyt stanowi tylko wierzchołek góry lodowej ich kreatywności. Utwory, takie jak "Piosenka młodych wioślarzy", "Do Ani", "Krew Boga", czy "Polska", zdobyły serca polskich słuchaczy, stając się stałymi gośćmi na listach przebojów.

Koncerty Kultu stanowią prawdziwe spektakle, trwające ponad dwie godziny. Zespół nie tylko podbił serca na rodzimej scenie, ale także oczarował publiczność podczas licznych występów na koncertach i festiwalach w Brazylii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemczech, Czechach, Islandii, Szwecji, i Stanach Zjednoczonych.

Złączeni, ale nie spięci, zapraszamy na Największy Festiwal Kultury Studenckiej i Akademickiej w Poznaniu!


BILETY DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE NA STRONIE TOBILET.PL

BILETY JEDNODNIOWE:

 

KARNETY TRZYDNIOWE:

 

Do każdej z powyższych kwot należy doliczyć opłatę serwisową Operatora.

Bilety studenckie przysługują wyłącznie studentom uczelni współorganizującym wydarzenie: UAM, PP, UEP, UPP, UMP, AWF, UAP, AMP, SWPS, UWSB Merito.


Sprawdź Nasze media społecznościowe

https://www.facebook.com/juwenaliapoznan

https://www.instagram.com/juwenaliapoznan

https://www.facebook.com/1uniwersytet

https://www.instagram.com/1uniwersytet

REGULAMIN IMPREZY

 

To też może Cię zainteresować