ANTIDOTUM Airshow Leszno 2024

Warto zobaczyć

21-06-2024 - 22-06-2024

godziny otwarcia: 12:00 – 23:00, pokazy lotnicze: 16:00 – 23:00

Leszno

Lotnisko Leszno, ul. Szybowników 28

Wybierz bilet

ANTIDOTUM Airshow Leszno 2024

V edycja najpiękniejszych pokazów lotniczych ANTIDOTUM Airshow Leszno zbliża się wielkimi krokami. Już 21 i 22 czerwca 2024 roku na Lotnisko Leszno wróci ten wyjątkowy, podniebny spektakl, który w zeszłym roku odwiedziło ponad 45 000 osób.

ANTIDOTUM Airshow Leszno to wydarzenie, które na stałe wpisało się do kalendarza najciekawszych europejskich imprez lotniczych. Jak zawsze dołożymy wszelkich starań aby i w tym roku przygotować wspaniałe i wyjątkowe widowisko. Na niebie znów będzie można podziwiać akrobacje samolotowe solistów i grup pokazowych, odrzutowce i śmigłowce polskich i zagranicznych sił powietrznych, pokazy szybowcowe, paralotnie, motoparalotnie, balony, samoloty historyczne i nowoczesne konstrukcje cywilne. Na ziemi zostaną przygotowane specjalne strefy tematyczne, pokazy sprzętu wojskowego, wystawa lotnicza, gdzie z bliska będzie można obejrzeć samoloty biorące udział w pokazach, występy grup rekonstrukcyjnych, a dla najmłodszych wesołe miasteczko!

Tradycyjnie nie zabraknie pokazów wieczorno - nocnych z muzyką na żywo oraz bardzo dużą dawką pirotechniki, które stały się znakiem rozpoznawczym ANTIDOTUM Airshow Leszno!


Podstawowe informacje o ANTIDOTUM Airshow Leszno 2024

Data i godzina: 21 i 22 czerwca 2024 (piątek i sobota); godziny wydarzenia: 12:00 – 23:00, pokazy lotnicze: 16:00 – 23:00
Lokalizacja: Lotnisko Leszno, ul. Szybowników 28, 64-100 Leszno
Program wydarzenia: taki sam lub bardzo podobny w oba dni wydarzenia (w godzinach 12:00 – 16:00 atrakcje naziemne i loty widokowe; w godzinach 16:00 – 23:00 dwa bloki pokazów lotniczych: pokazy dzienne i wieczorno-nocne)

Więcej informacji na: www.antidotumairshow.pl.


Rodzaje zniżek

Bilety ulgowe: dzieci 3-12 lat (urodzone w 2012 roku lub później)
Bezpłatny wstęp: dzieci do 3 lat (urodzone w 2021 roku lub później)


Osoby z niepełnosprawnościami (OZN) 

Osobom ze stwierdzonym (udokumentowanym) znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności przysługuje bezpłatny, jednorazowy bilet wstępu oraz bezpłatny parking OZN. Liczba miejsc na parkingu OZN ograniczona (40 / dzień). W celu otrzymania biletów prosimy o kontakt e-mail: [email protected]. Wiadomość powinna zawierać dane osoby niepełnosprawnej (imię i nazwisko) oraz informację o posiadanym stopniu niepełnosprawności. Opiekunowie osób z niepełnosprawnościami - bilet pełnopłatny. Wszystkie bilety na sobotę zostały wyprzedane - obecnie można odebrać bezpłatny bilet wyłącznie na piątek.


Rodzaje biletów

Bilet WSTĘPU - upoważnia jedną osobę do jednokrotnego wejścia na teren pokazów lotniczych ANTIDOTUM Airshow Leszno 2024 w jeden, wybrany dzień wydarzenia. Występują bilety normalne i ulgowe, dzieci do lat 3 wstęp bezpłatny.

Bilet RODZINNY 2+2 - upoważnia 2 osoby dorosłe (2 bilety normalne) i 2 dzieci (2 bilety ulgowe, dzieci 3-12 lat) do jednokrotnego wejścia na teren pokazów lotniczych ANTIDOTUM Airshow Leszno 2024 w jeden, wybrany dzień wydarzenia.

Bilet, który doda Ci skrzydeł! - bilet promocyjny, uprawnia osobę pełnoletnią do jednokrotnego wejścia na teren pokazów lotniczych ANTIDOTUM Airshow Leszno 2024 oraz do odbioru w strefie Red Bull zlokalizowanej na terenie dla publiczności puszki napoju Red Bull w jeden, wybrany dzień wydarzenia. Liczba biletów ograniczona.

Bilet SPOTTER - upoważnia do wejścia na teren pokazów lotniczych ANTIDOTUM Airshow Leszno 2024 oraz wstępu do stref SPOTTER w jeden, wybrany dzień wydarzenia. STREFA SPOTTER - trzy wyznaczone strefy przygotowane dla fotografów lotniczych, wyposażone m.in. w podesty, dwie strefy zlokalizowane na terenie dla publiczności oraz jedna po północnej stronie lotniska. Wszystkie osoby przebywające w strefach SPOTTER muszą posiadać bilet SPOTTER. Brak biletów ulgowych; dzieci i młodzież do 16 roku życia mogą przebywać w strefach SPOTTER wyłącznie z pełnoletnim opiekunem. Bilet SPOTTER wymieniany jest na opaskę przy wejściu do strefy SPOTTER (centralnej). Liczba biletów ograniczona.

Bilet STREFA KOMFORT - upoważnia do wejścia na teren pokazów lotniczych ANTIDOTUM Airshow Leszno 2024 oraz wstępu do STREFY KOMFORT w jeden, wybrany dzień wydarzenia. STREFA KOMFORT - zlokalizowana bezpośrednio przy linii pokazów, wyposażana w miejsca siedzące oraz dostęp do toalet i płatnych punktów gastronomicznych). Brak biletów ulgowych, dzieci do lat 3 wstęp bezpłatny. Bilet wymieniany na opaskę przy wejściu do STREFY KOMFORT. Liczba biletów ograniczona.

Bilet VIP - upoważnia do wejścia na teren pokazów lotniczych ANTIDOTUM Airshow Leszno 2024 oraz do wstępu do strefy VIP w jeden, wybrany dzień wydarzenia. STREFA VIP - darmowy poczęstunek (dania grill) oraz napoje bezalkoholowe i alkoholowe (piwo), miejsca siedzące. Występują bilety normalne i ulgowe, dzieci do lat 3 wstęp bezpłatny. Bilet VIP wymieniany na opaskę przy wejściu do strefy VIP. Liczba biletów ograniczona.

Bilet AVIATOR'S Club - upoważnia do wejścia na teren pokazów lotniczych ANTIDOTUM Airshow Leszno 2024 oraz do wstępu do strefy AVIATOR'S Club i do korzystania z parkingu AVIATOR'S Club w jeden, wybrany dzień wydarzenia. STREFA AVIATOR'S CLUB - darmowy catering (bufet i obsługa kelnerska), duży wybór napoi bezalkoholowych i alkoholowych (obsługa barmańska), miejsca siedzące, możliwość rezerwacji stolika (min. 4 osoby). Brak biletów ulgowych, dzieci do lat 3 wstęp bezpłatny. Bilet AVIATOR'S Club wymieniany na opaskę przy wejściu do strefy VIP/AVIATOR'S Club. Liczba biletów ograniczona.

Bilet STATEK POWIETRZNY GOŚĆ - upoważnia osobę (lub osoby) posiadające wykupiony bilet wstępu (lub inny bilet uprawniający do przebywania na terenie imprezy) do przylotu statkiem powietrznym i postoju podczas pokazów lotniczych ANTIDOTUM Airshow Leszno 2024. Więcej informacji: www.antidotumairshow.pl/dlapilota.

Bilet parkingowy P1, P2 - upoważnia do jednokrotnego wjazdu samochodem osobowym (do 3,5 t) lub motocyklem na PARKING P1 lub P2 w jeden, wybrany dzień pokazów lotniczych ANTIDOTUM Airshow Leszno 2024.

Bilet parkingowy VIP - upoważnia osobę posiadającą wykupiony bilet VIP do jednokrotnego wjazdu samochodem osobowym (do 3,5 t) lub motocyklem na PARKING VIP w jeden, wybrany dzień pokazów lotniczych ANTIDOTUM Airshow Leszno 2024.

Więcej informacji: www.antidotumairshow.pl/bilety.

Kupując bilet online, akceptujesz Regulamin wydarzenia oraz Regulamin ToBilet.pl.

To też może Cię zainteresować