Yacht Salon 2024

Targi

03-10-2024 - 06-10-2024

czwartek-sobota 10:00-18:00, niedziela 10:00-16:00

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://yachtsalon.pl/pl/

Organizator: Grupa MTP

Już tej jesieni na Międzynarodowych Targach Poznańskich zapraszamy na wydarzenie Yacht Salon - Targi jachtów, łodzi i sportów wodnych.

Yacht Salon to wyjątkowe przedsięwzięcie adresowane do wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu nad wodą - zarówno tych doświadczonych z wieloletnim stażem i ogromną wiedzą, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z szeroko pojętą rekreacją na wodzie.

Podczas 4 dni pasjonaci wodnych przygód zapoznają się z ofertą producentów dystrybutorów łodzi i jachtów oraz sportów wodnych, a także zaspokoją głód fachowej wiedzy. Chcemy stworzyć miejsce, w którym ludzie związani z wodą, znajdą swoje miejsce gdzie będą mogli wymienić się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniem i przygodami. 

Centralnym punktem tegorocznej edycji będzie strefa sportów wodnych z ogromnym basenem. Przez 4 dni targów odbywać się będą tutaj zawody SUP oraz w skimboardingu, warsztaty, pokazy flyboardingu czy testy sprzętu. Całość strefy uświetni muzyka grana przez DJ-a oraz profesjonalny konferansjer animujący i zachęcający do wspólnego spędzenia czasu w tym miejscu. 

Oprócz wspomnianych wystawców uczestnicy targów będą mogli spotkać się z podróżnikami a także wziąć udział w prelekcjach, szkoleniach i wykładach na temat turystyki wodnej i morskiej. Podczas 4-dniowego eventu każdy zwiedzający będzie miał również okazję poznać szczegóły akcji "Zostań wodniakiem".

Bilet na Yacht Salon uprawnia również do udziału w targach kamperów i przyczep Caravans Salon Poland, targach turystycznych Tour Salon oraz Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń, które odbywają się na Międzynarodowych Targach Poznańskich w tym samym czasie.

Kupując bilet online zobowiązuję się do przestrzegania REGULAMINU.

TAK WYGLĄDAŁ YACHT SALON 2023
Kupując bilet online zobowiązuję się do przestrzegania REGULAMINU.

To też może Cię zainteresować