Targi Regionów i Produktów Regionalnych Tour Salon 2024

Targi

04-10-2024 - 06-10-2024

piątek-sobota 10:00-18:00, niedziela 10:00-16:00

Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wybierz bilet

Strona wydarzenia: https://tour-salon.pl

Organizator: Grupa MTP

TOUR SALON to trzydniowe wydarzenie dla wszystkich miłośników podróży, którzy szukają inspiracji zarówno dla dalekich wypraw, jak i dla krótkich, weekendowych wypadów. To właśnie podczas TOUR SALON można zapoznać się z ofertą regionów – miast, gmin, powiatów, regionalnych i lokalnych organizacji turystycznych, a także obiektów zajmujących się działalnością związaną z historią, kulturą, nauką czy rozrywką. Na scenie targowej pojawią się znakomici globtroterzy. Program przewiduje również bogatą ekspozycję, prelekcje i warsztaty a także strefy specjalne.

Integralną częścią programu wydarzeń będzie Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń, który jest okazją do odnalezienia podróżniczych inspiracji, podążania śladami opowieści wyjątkowych podróżników, czy odwiedzenia najodleglejszych zakątków świata.

Tradycyjnie targom  turystycznym  towarzyszyć będzie jedno z największych wydarzeń związanych z turystyką caravaningową w naszym kraju -  targi kamperów i przyczep kempingowych Caravans Salon Poland jak również targi jachtów i łodzi i sportów wodnych - Yacht Salon.

Podczas edycji targów w 2023 roku miłośnicy turystyki, caravaningu i sportów wodnych mieli do dyspozycji łącznie aż 10 pawilonów wystawienniczych wypełnionych ciekawą ekspozycją, interaktywnymi przestrzeniami oraz wydarzeniami towarzyszącymi.

Zapraszamy na wyjątkową przygodę, eksplorację nowych kierunków oraz na spotkanie ze znanymi podróżnikami!

 

Zobacz jak było na targach Tour Salon 2023Bilety wstępu zakupione na targi Tour Salon upoważniają do wstępu na targi
Caravans Salon Poland oraz Yacht Salon, Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń w dniach 4-6 października.

Kupując bilet online zobowiązuję się do przestrzegania REGULAMINU.

To też może Cię zainteresować