Wydarzenie dla wszystkich fanów dwóch kółek – zarówno tych, którzy dopiero zaczynają przygodę na rowerze, a także rowerowych zapaleńców. Podczas wydarzenia będziecie mogli zobaczyć kilka specjalnie przygotowanych stref np. do testów nowoczesnych, specjalnych rowerów elektrycznych. Dodatkowe strefy to także pokazy mistrzów, historie wypraw rowerowych, zawody i strefa serwisowa.

Skatepark na Festiwalu Rowerowym Bike Show

Podczas festiwalu na terenie MTP powstał skatepark, na którym podczas wydarzenia swoje umiejętności zaprezentują profesjonaliści w jeździe na desce i rolkach. Mamy też coś dla Ciebie. Każdy zwiedzający będzie mógł spróbować własnych umiejętności na rampach i przeszkodach.

Co nowego na tegorocznej edycji w Poznaniu?

Nowością tego roku będzie giełda rowerowa. Wystawiający swoje akcesoria i rowery to zarówno sklepy profesjonalne, jak i osoby prywatne. Gwarancja atrakcyjnych cen. Co więcej, będzie można spotkać sławne osobistości z kolarskiego świata. Koniecznie przyjdź i wymień się doświadczeniami. Festiwal Rowerowy Bike Show w Poznaniu planowany jest na koniec kwietnia 2021. Bilety na festiwal kupisz na ToBilet.pl