Koncert Daria Zawiałow - Ostatni raz w Helsinkach w Poznaniu

Daria Zawiałow to młoda piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka, która już w wieku nastoletnim odkryła swoją pasję do muzyki uczęszczając na zajęcia muzyczne w Mini Studiu Poezji i Piosenki w koszalińskim Centrum Kultury. Pierwszy jej występ mogliśmy oglądać w programie TVP1 "Od przedszkola do Opola", kolejno w telewizji mogliśmy ją spotkać jako zwyciężczynię w programie Szansa na sukces w 2009, a finalnie oglądać jako jedną z uczestniczek czwartego sezonu programu TVN "Mam talent" oraz czwartej edycji "X Faktor"!

Koncert Darii Zawiałow w Poznaniu

Mieliśmy okazję usłyszeć występ Darii Zawiałow w Poznaniu w 2016 roku na Scenie na Pietrze w ramach Festiwalu Enea Spring Break, gdzie została okrzyknięta „objawieniem festiwalu”.

Teraz wraca do nas i zaprasza na koncert w którym żegnać się będzie z albumem „Helsinki”. Podczas koncertu Daria Zawiałow - Ostatni raz w Helsinkach artystka przygotowała dla fanów nowości i niespodzianki. Pierwszym zaskoczeniem jest informacja, że 2 października ukaże się w sklepach reedycja “Helsinek” (do kupienia również na koncertach) z utworami wcześniej niepublikowanymi!

Bilety koncert Daria Zawiałow Helsinki

Koncert Helsinki Darii Zawiałow odbędzie się 4 grudnia 2020 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Bilety Daria Zawiałow - Ostatni raz w Helsinkach dostępne są na ToBilet.pl. Zobacz więcej i kup bilet na koncert tutaj.