Koncert Pendragon w Poznaniu, Warszawie i Zabrzu

Pendragon to brytyjski rockowy zespół muzyczny. Początkowo - w 1978 roku w Anglii- nosił nazwę Zeus Pendragon i to właśnie tam zaczęła się historia 4-osobowej grupy. Nowy rozdział i początek popularności zespołu zaczął się od wspólnego koncertu z Marillion, gdzie od tego czasu wspólnie organizowali trasy po wielu miastach. Koncerty już rok później zgromadziły 30-tysięczną widownię. Pierwszy minialbum, który udało się wydać zespołowi nosił nazwę Fly High, Fall Far, ale dopiero po wydaniu albumu The World zespół zyskał przychylność krytyków i liczba fanów znacznie wzrosła.

Podczas całej historii zespołu wiele z członków się wymieniało, ale finalnie w składzie Pendragonu możecie zobaczyć Nicka Barretta na wokalu, Petera Gee na gitarze basowej, Clivea Nolana na klawiszach i Jana – Vincenta Velasco na perkusji.

Bilety na koncert rockowy

Rok 2020 zapowiadał się obiecująco. W lutym Pendragon wydał nową płytę Love Over Fear i ruszył w trasę. Wydarzenia zbierały pełne sale, a każdy kolejny event przynosił nowe emocje fanom. Niestety, sytuacja na świecie sprawiła, że zespół musiał przerwać koncerty w środku trasy. Nic straconego! Już w kwietniu 2021 Pendragon wraca do Polski, aby zagrać kolejno w Poznaniu, Warszawie i Zabrzu. To, co się zaczęło, należy zakończyć, więc nowa trasa w 2021 zespołu Pendragon będzie także nazywać się Love Over Fear.

Bilety na koncert Pendragon już dostępne na ToBilet.pl

Posłuchaj nowości z płyty, a także starsze nagrania! Jest czego słuchać – 11 długoletnich albumów studyjnych i epki. Koncert Pendragon w Poznaniu odbędzie się 14 kwietnia 2021, koncert w Warszawie będzie 15 kwietnia, a w Zabrzu 16 kwietnia! Dostępne są miejsca stojące i siedzące. Bilety na koncerty już w sprzedaży na ToBilet.pl